מי זכאי לקבל פטור ממס הכנסה ומה זה מחשבון אחוזי נכות / מחשבון פטור ממס הכנסה?

מה זה מחשבון אחוזי נכות / מחשבון פטור ממס הכנסה?

עבור מרביתנו חישוב זכאות לזכויות רפואיות לפי ספר החוקים יכול להיות חוויה מתסכלת, במיוחד בקושי של האזרח הרגיל להעזר המחשבון אחוזי נכות / מחשבון פטור ממס הכנסה של ביטוח לאומי.

משתנים רבים שכל אחד משקל אחר ועם זאת לא הרבה יודעים שככל שעולים באחוזים כך חישוב זכאות אחוזי הנכות לא מחושב ליניארית מה שמקשה יותר על קבלת האחוזים וחישובם.

וכן זאת רק אחת מהסיבות שבגללן אנשים רבים הזכאים לזכויות רפואיות לא מממשים את זכאותם להטבות בחוק,

ההטבות הנפוצות שאנשים מפספים הן פטור ממס והכרה בנכות כללית הנקבעות בגין אחוזי נכות מפציעה או מחלה.

בעזרת מחשבון אחוזי נכות / מחשבון פטור ממס הכנסה נוכל להגיד לכם כבר בשיחת הטלפון הראשונה האם אתם זכאים לקבל פטור ממס, ובמידה ותקבלו את הפטור תזוכו גם בפיצוי רטרואקטיבי של 7 שנים אחורנית.

כמובן תוכל גם להסתכל בעצמך במחשבון אחוזי הנחה של ביטוח לאומי כדי לקבל הסתכלות כללית, אך בעזרת 20 שנות ניסיון שרכשנו בעזרה לאלפי לקוחותנו לקבל פטור ממס הכנסה נוכל לתת לך הערכה מדויקת יותר לזכאותך בחוק.

לחץ כאן ועבור עכשיו לקבל מאיתנו שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות על תהליך קבלת פטור מתשלום מס הכנסה.

השירות בגין הצלחה בלבד!

100 אחוז נכות זמנית הטבות

מי זכאי לקבל פטור מתשלום מס הכנסה לפי מחשבון אחוזי נכות של ביטוח לאומי?

החוק קובע כי כל אדם, עצמאי ושכיר כאחד, שנקבעה לו נכות העומדת על שיעור של 90% ומעלה לתקופה של למעלה מחצי שנה יהיה זכאי לפטור מתשלום מס הכנסה. 

הבעיה העיקרית הוא שרבים מאלה הסובלים מבעיות רפואיות נפוצות כאלה ואחרות (כדוגמת סכרת, מחלות לב או אי ספיקת כליות ועוד) כלל לא מודעים לכך שיכול להיות שהם זכאים לפטור מלא מסוג זה וגם אם כן, הרי שהם מפחדים להתחיל בתהליך שעלול להיתפס מהצד כמייגע.

ובדיוק מהסיבה הזו אנחנו כאן בשבילכם. בשביל הזכויות שלכם.  

מהרגע בו פתחתנו את שערנו חרטנו על דגלנו את עקרונות העבודה המקצועית, היסודית והשקופה מול קהל הלקוחות שלנו, ולכן אנחנו לא ניקח על עצמנו לטפל בתיק של מי שלמיטב הערכתנו הרפואית לא עומד בתנאי הסף הנדרשים.

באותה הנשימה, נוכל לומר גם שאחרי ייצוג של מאות תובעים אנחנו מאוד בטוחים בתוצר הסופי של העבודה המושקעת על-ידנו ולכן המוטו שלנו הוא פשוט לא קיבלת – לא שילמת.

כמובן שכבר בשיחה הראשונה איתכם נעזר במחשבון אחוזי נכות / מחשבון פטור ממס הכנסה ובשילוב הניסיון של אלפי תיקים נוכל כבר מתחילת התהליך לתת לכם הערכה של מה מגיע לכם ומה יהיה התהליך בפועל.

תהליך העבודה איתנו מחולק לשלושה שלבים:

מחשבון מס הכנסה לפנסיונרים

השלב הראשון הוא שיחה טלפונית, בה נעבור על הבעיות הרפואיות או הפציעה שעברתם כדי לעמוד את הזכאות.

במידה ונראה שיש סיכוי סביר לזכאות נעבור איתכם על המסמכים שתצתרכו להביא ונקבע פגישה אישית במשרד.

פטור ממס לגמלאים

במידה ונמצא אתכם מתאימים נזמין אתכם לפגישה אישית במשרדינו, שם נערוך ביחד מספר בדיקות כדי לוודא שנוכל להשיג לכם את זכויותם הרפואיות.

בעזרת מחשבון אחוזי נכות של ביטוח לאומי נוכל לתת לכם הערכה של זכאותכם לפטור ממס הכנסה או נכות כללית. וכמה כסף בערך מגיע לכם עם חישוב פיצויים של 7 שנים רטרואקטיבת.

אישור לקבלת פטור ממס

בשלב השלישי נכין אתכם לקראת הוועדה הרפואית שלמעשה תקבע את הנכות שלכם בפועל. 

כמובן שכדי למקסם את הסיכויים שלכם לקבל את מלוא הזכויות הרפואיות המגיעות לכם בחוק אנחנו לא רק נכין אתכם לוודעה אלא גם נגיע לייצג ולוות אתכם בפועל.

חוויתם מחלה או פציעה?

השאירו עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור אליכם ב24 שעות הקרובות לשיחת ייעץ ללא עלות וללא התחייבות.

Open chat
היי יש לי שאלה
היי
אפשר לעזור?