פטור ממס הכנסה מסיבות רפואיות

עבור מרביתו המוחלט של הציבור הרחב, ספרי החוקים והתקנות בכלל, ואלה העוסקים בחחומי המיסוי בפרט, משקפים למעשה עולם בלתי מובן ולא נגיש שבו רב הנסתר על הגלוי – ובדיוק מהסיבה הזו רבים מאלה הזכאים מתוקף מצבם הרפואי להטבות מסוימות כדוגמת  פטור מלא מתשלום מס הכנסה פשוט לא מודעים לכך. כן כן, זו לא טעות, קראתם נכון – אם אתם סובלים מבעיה רפואית קשה ו\או כרונית – תוכלו להגיש בקשה לקבלת פטור מלא מתשלום דמי מס הכנסה. למען הסר ספק ולמקרה שתהיתם, הפטור הזה תקף עד 7 שנים רטרואקטיבית – וכמובן שגם לכל הכנסה עתידית שלכם.

מי זכאי לקבל פטור מתשלום מס הכנסה?

החוק קובע כי כל אדם, עצמאי ושכיר כאחד, שנקבעה לו נכות רפואית העומדת על שיעור של 90% ומעלה לתקופה של למעלה מחצי שנה (וזאת בניגוד לנכות זמנית) – יהיה זכאי לפטור מתשלום מס הכנסה. הבעיה העיקרית הוא שרבים מאלה הסובלים מבעיות רפואיות נפוצות כאלה ואחרות (כדוגמת סכרת, מחלות לב או אי ספיקת כליות ועוד) – כלל לא מודעים לכך שיכול להיות שהם זכאים לפטור מלא מסוג זה וגם אם כן, הרי שהם מפחדים להתחיל בתהליך שעלול להיתפס מהצד כמייגע – ובדיוק מהסיבה הזו אנחנו כאן בשבילכם. בשביל הזכויות שלכם.  

מהרגע בו פתחתנו את שערנו חרטנו על דגלנו את עקרונות העבודה המקצועית, היסודית והשקופה מול קהל הלקוחות שלנו – ולכן אנחנו לא ניקח על עצמנו לטפל בתיק של מי שלמיטב הערכתנו הרפואית לא עומד בתנאי הסף הנדרשים.

באותה הנשימה, נוכל לומר גם שאחרי ייצוג של מאות תובעים אנחנו מאוד בטוחים בתוצר הסופי של העבודה המושקעת על-ידנו ולכן המוטו שלנו הוא פשוט – חד – וחלק –  לא קיבלת – לא שילמת.

אז איך זה עובד?

תהליך העבודה שלנו מורכב מ-3 שלבים:

בתחילת הדרך נזמין אתכם לפגישה אישית שבה נערוך שיחת היכרות שלאחריה גורם רפואי מקצועי יעריך שיעור את דרגת הנכות שלכם. יכול מאוד להיות שבעבר כבר נקבעה לכם דרגת נכות מסוימת אך ברגע האמת לא נלקחו בחשבון פרמטרים מסוימים שחשוב היה לתת עליהם את הדעת.

במידה ומהבדיקה הרפואית שערכנו עולה כי ישנה סבירות לקבלת שיעור נכות של 90% ומעלה – נתניע את התהליך באמצעות הגשת אגרה (הכרוכה כאמור בחוק בסכום של כ-700 ש"ח) ותשלום סמלי חד-פעמי שנועד לכסות את עלויות העבודה והגשת המסמכים הרלוונטיים.

בשלב הבא נכין אתכם באופן מיטבי למפגש עם הוועדה הרפואית שלמעשה אמונה על קביעת שיעור הנכות שלכם. למען הסר ספק, אנחנו לא רק מכינים אתכם לועדה – אלא גם מגיעים ללוות אתכם במהלכה אם תרצו בכך וזאת על מנת לרתום את הניסיון המקצועי העשיר שלנו לטובת מטרה אחת בלבד – להעניק לכם את האפשרות לקבל את מה שמגיע לכם על פי חוק.

מגיע לכם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
בוא נדבר
היי
אפשר לעזור?