אפליקציה למדידת סוכר

אפליקציה למדידת סוכר
תוכן עניינים

אפליקציה למדידת סוכר – השירות מונגש ע״י חברת בשביל הזכויות

איזון רמת הסוכר בדם היא מטרה שאנו שואפים אליה בטיפול בכל חולה סוכרת, בין אם מסוג 1 ובין אם מסוג 2.

בכדי לדעת שרמת הסוכר בדמו של החולה מאוזנת, יש לבדוק אותה כל מספר שעות ולרשום את התוצאות לצורך מעקב שוטף ועתידי. בכתבה נדבר על חשיבות של מדידה ומעקב נכונים, איך ניתן לעשות זאת בצורה נוחה, ואילו סיבוכים אפשריים יש לרמת סוכר גבוהה בדם.

מה החשיבות של מדידה ומעקב אחרי רמת הסוכר בדם?

הנזקים העיקריים ביותר שנגרמים ממחלות הסוכרת לסוגיהן, קורים כתוצאה מנזק לכלי הדם השונים בגוף החולה.

נזק זה נגרם כאשר רמת הסוכר שנמצאת בכלי הדם היא גבוהה לאורך זמן.

לכן, למדידה ומעקב אחרי רמת הסוכר בדם של חולי סוכרת יש חשיבות רבה. באמצעות כלים אלו ניתן להתאים את הטיפול הרפואי למטופל ולנסות למנוע נזקים עתידיים של המחלה. בנוסף לכך, המדידה של רמת הסוכר בדם מאפשרת לחולה להבין האם השינויים שהוא מבצע באורח החיים שלו אכן עוזרים בשיפור מצב המחלה.

אפליקציה למדידת סוכר

אפליקציות למעקב אחרי רמת הסוכר בדם

בעבר חולי סוכרת היו מסתובבים עם עט ונייר, ורושמים את תוצאות המדידה לפני כל ארוחה ולפני השינה. כיום ישנן מספר אפליקציות שאפשר לבצע דרכן את המעקב אחרי תוצאות המדידה.

אפליקציות אלה מאפשרות להקליד את התוצאות של כל בדיקה ביום בצורה נוחה, ולהציג את המידע שנאסף במדידות השונות בדרך נוחה ופשוטה. כמו כן, ישנן אפליקציות שמתריעות על מגמות ושינויים ברמת הסוכר בדם, וממליצות על תגובות אפשריות של החולה.

אפליקציות למדידה ומעקב אחרי רמת הסוכר בדם

אפליקציות מסוימות למעקב אחרי רמת הסוכר בדם מגיעות עם מוצר משלים, שגם בודק את רמת הסוכר בדם בצורה אוטומטית.

במכשיר כזה ישנה מחט שנכנסת אל מערכת הדם של החולה, ונמצאת בגוף באופן קבוע ורצוף. כך ניתן לקבל מידע על מצב הסוכר בדם באופן רציף ולא רק מספר פעמים ביום. האפליקציה גם מציגה את המידע שנאסף בצורה נוחה וברורה. אחד היתרונות החשובים של מכשירים אלה, היא שאין צורך להידקר מספר פעמים ביום בכדי להיבדק.

סיבוכים אפשריים של רמת סוכר לא מאוזנת בדם

רמת סוכר לא מאוזנת בדם לאורך זמן גורמת לנזקים בעיניים, בלב, במוח, ברגליים ובמערכות רבות ושונות. מי שסובל מנזקים אלה יכול לקבל הכרה בנכות מביטוח לאומי ואף לממש זכויות רפואיות באמצעות הטבות כמו תו נכה לרכב או הקלות כמו פטור ממס הכנסה.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

 

מדידה ומעקב אחרי רמת הסוכר בדם, סוכרתיים – סיכום

מדידה של רמת הסוכר בדם היא כלי חשוב מאוד לחולי סוכרת. ניתן לבצע את המעקב באפליקציה שמודדת את הסוכר בצורה רציפה או על ידי בדיקה באמצעות דקירה והכנסת המידע שהתקבל לאפליקציה. רמת סוכר גבוהה בדם לאורך זמן עלולה לגרום לנזקים שונים. נזקים אלה יכולים לזכות את חולה הסוכרת בהקלות שונות וביניהן פטור ממס הכנסה.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.