בדיקת סוכר בדם

איך מורידים רמת סוכר בדם
תוכן עניינים

בדיקה של סוכרת גבולית

כאשר ישנם ערכים גבוליים של סכרת, יש לבדוק את החשד לסוכרת באופן מערכתי ולשים לב לכלל הנתונים אשר יכולים להצביע על תסמינים שקשורים למחלת הסוכרת. במקרה בו התגלו אצלכם חלילה ערכים גבוליים שעלולים להצביע על סוכרת, יתשאל אתכם רופא המשפחה ואף יפנה אתכם במקרה הצורך לבדיקות נוספות על מנת לאשש או לפסול את האבחון.

איך בודקים ערכים של סוכרת גבולית

בדיקת רמת הסוכר בבדיקת דם

אנשים רבים מבצעים בדיקות דם, לאו דווקא לשם גילוי של סוכרת, אלא לשם מטרות בריאותיות שונות, ואפילו לצורך מעקב. כאשר הרופא נותן הפניה גם לבדיקת רמת הסוכר בדם, ישנם טווחים אשר מצביעים על הרמה התקינה של הסוכר שאמורה להיות בדם, ועל פי כך ניתן לאפיין את מצב האדם מבחינת סוכרת וסוכר.

מהן רמות סוכרת תקינות של בדיקת דם

על פי המחקרים ומשרדי הבריאות הבין לאומיים, נקבעו טווחים אשר על פיהם ניתן לדעת את מצב האדם מבחינת קיום או התפתחות הסוכרת, כאשר במקרה בו המדדים יוצאים תקינים לחלוטין, ניתן לשלול את החשד לקיום סוכרת. על מנת שהמדדים יצאו תקינים, עליהם לעמוד בין 70 ל100 כאשר כל נתון מתחת לכך או מעל לכך עלול לעורר חשד על קיום סכרת או שלב התפתחותי של טרום סכרת.

ערכים של סוכרת גבולית בבדיקת דם

במקרים בהם האדם מבצע בדיקות דם לתומו, או לחילופין הוא נשלח על ידי הרופא לבצע בדיקת דם על מנת לבדוק את החשד לסוכרת, קיימים ממצאים גבוליים אשר אינם מבטיחים את קיום הסוכרת אך אינם שוללים אותה לחלוטין. על אילו ערכים מדובר? על כאלה אשר עולים על 100 איך אינם עולים על 126.

ערכים המעידים על סוכרת פעילה

קיימים מדדי סוכר, שהימצאותם בבדיקת הדם מעידה על סוכרת באופן וודאי, והם מאוששים את קיום מחלת הסוכרת. מדובר על כל המדדים אשר עולים על 130 לכיוון מעלה. במקרה בו נמצאו ערכים גבוהים אלה, יש לפנות לרופא המטפל ולקבל טיפול מתאים למחלת הסוכרת ולשלב בו היא אוחזת כעת.

מה עושים כאשר המדדים הם גבוליים?

במקרה בו המדדים הם גבוליים, הדבר עלול להוכיח על טרם התפתחות סוכרת. ולכן, הרופא המטפל יתשאל את המטופל אודות תסמינים שונים שיכולים לתת שקיפות מלאה למצב. שאלות שונות כמו: רמת הצימאון, התפקוד והחולשה – יכולים לסייע לקבלת תמונת מצב מלא על מצב הסוכרת או אי קיומה.

הידעתם כי ישנם חולי סוכרת שזכאים לפטור ממס הכנסה?

ישנם חולי סוכרת אשר סבלו מערכי סוכרת גבולית, וזכו לאישור פטור ממס הכנסה, שאפשר להם לחסוך כסף רב ולשמור אותו לדברים החשובים באמת. ולכן, במקרה של ערכי סוכר גבוליים, מומלץ לבצע בדיקת זכאות לפטור ממס הכנסה.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכום

ערכי סוכרת גבוליים נעים בין 100 ל126, ועלי ידי פנייה לרופא המטפל ניתן לברר את המצב הבריאותי.

חליתם בסוכרת ולא בטוחים מה הזכויות הרפואיות המגיעות לכם?

כאמור מחלת הסוכרת היא מחלה ללא יכולת מרפא,

מהסיבה הזאת ברוב מוחלט של מקרי הסוכרת האדם החולה יהיה זכאי לקבל אחוזי נכות,

גובה הנכות יקבע ע״פ חומרת המחלה וההשלחות היומיות על החולה,

במידה מתעבור את סף ה40% תהיה זכאי לקבל קצבת נכות כללית ובמדיה ותעבור את ה90% נכות תהיה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה,

אנו בחברת בשביל הזכויות יכולים לאפשר לך לממש את הזכויות הרפואיות שלך,

השירות שלנו מבוסס הצלחה,

קיבלת, שילמת, לא קיבלת, לא שילמת!

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.