טבלת מעקב סוכרת

טבלת מעקב סוכרת
תוכן עניינים

טבלת מעקב סוכרת – במידע מונגש ע״י חברת בשביל הזכויות

מחלת הסוכרת נחשבת למגפה עולמית אשר נמצאת במגמת עליה ולא פוסחת על מבוגרים, צעירים וילדים. כחלק מניהול המחלה ושמירה על רמות מאוזנות של סוכר, חשוב להקפיד על ניטור ערכי הסוכר בדם. איך עושים את זה בקלות? כל התשובות ממש כאן.

טבלת מעקב סוכרת

חולים בסוכרת? אתם לא לבד

אם אתם חולים בסוכרת חשוב שתדעו שאתם לא לבד. ברחבי העולם כולו מתמודדים כ-400 מיליון אנשים עם המחלה וכ-500,000 מתוכם גרים בישראל. כתוצאה מכך, מעמידה המדינה לרשות החולים מספר גופים שתפקידם לסיע בהתמודדות עם המחלה והסיבוכים האופייניים לה, על מנת שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר והמדויק עבורכם.

בין גופים אלה תמצאו את קופות ובתי החולים והן את הביטוח הלאומי – על מנת למצוא את זכויותיכם בצורה הטובה ביותר, התייעצו איתם ובהתאם לקריטריונים קבועים בחוק ומצבכם האישי תגלו לאיזה הטבות וקצבאות אתם זכאים. למשל – קצבת נכות, סיוע בשכר דירה, פטור ממס הכנסה ועוד ועוד.

היו עם האצבע על הדופק

גם אם אתם סובלים מסוכרת קלה בלבד או נמצאים בשלב טרום סוכרתי, חשוב שלא תהיו שאננים. רמות גבוהות של סוכר (היפרגליקמיה) נחשבות מסוכנות לאורך זמן ויכולות להוביל לסיבוכים רבים, לרבות פגיעות מערכתיות לצמיתות.

מה עושים? ראשית, מקפידים על נטילת התרופות והתוספים שהתאים לכם רופא המשפחה או אנדוקרינולוג ובמקביל מקפידים על פעילות גופנית ודיאטה דלת פחמימות. בנוסף, לא מפספסים בדיקות סוכר בהתאם להנחיות ומקפידים לתעד אותן בטבלת מעקב סוכרת – תיעוד זה יסייע לכם לעקוב אחר מצבכם לאורך היום (ולאורך זמן) וכך להתאים ולייעל את הטיפול המדויק עבורכם.

טבלת מעקב סוכרת – איך עושים את זה?

אם טבלת מעקב נשמעת לכם מסובכת, דעו שזה בכלל לא קשה. זו הדרך הפשוטה והנוחה ביותר לנטר בבית את רמות הסוכר בדם ולהימנע ממצב של היפרגליקמיה או היפורגליקמיה. איזון היא מילת המפתח והדרך היחידה להפחית ואף למנוע את סיבוכי המחלה. בנוסף, כך תדעו האם הטיפול שאתם מקבלים יעיל או שיש צורך להחליף אותו.

זמנים מומלצים לבדיקת סוכר:

  • השכמה
  • שעתיים לאחר ארוחת בוקר
  • לפני ארוחת צהריים
  • שעתיים לאחר ארוחת צהריים
  • לפני ארוחת ערב
  • שעתיים לאחר ערב
  • לפני השינה

את הבדיקות והרישום יש לבצע מדי יום ולהקפיד לציין את הערכים שנמדדו, כמו גם הערות נוספות אם ישנן (תגובות גופניות, שינויים וכיו"ב). עם התוצאות תוכלו לגשת לרופא המטפל וביחד להבין האם הטיפול הנוכחי מתאים לכם או שיש צורך לבצע שינויים.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכום,

מחלת הסוכרת נמצאת במגמת עלייה ואיננה שמורה למבוגרים בלבד. אחת הדרכים היעילות והקלות ביותר להתמודד עמה היא ניטור רמות הסוכר וניהול טבלת מעקב ביתית. בנוסף למעקב קפדני, מומלץ לפעול למען מיצוי זכויות רפואיות כמו פטור ממס הכנסה וסבסוד תרופות. והעיקר, תזכרו – אתם לא לבד.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.