טיפול טבעי בסוכרת מבוגרים

טיפול טבעי בסוכרת מבוגרים
תוכן עניינים

טיפול טבעי בסוכרת מבוגרים – סוכרת מביאה איתה בעיות רפואיות רבות אך עם זאת להרבה מהם יש פתרונות היכולים לעזור

מחלת הסוכרת היא מחלה נפוצה שרבים ברחבי העולם נאלצים להתמודד איתה באופן יומיומי. לצד טיפול תרופתי קונבנציונלי, שנועד לאזן את רמות הסוכר בדם לצורך תפקוד תקין של הגוף, קיימים גם טיפולים טבעיים אלטרנטיביים שיכולים להשלים את הטיפול בסוכרת.

טיפולים טבעיים אלה כוללים שיטות וחומרים שונים, שמטרתם לשפר את רמות הגלוקוז בדם ולעזור לחולים לחיות חיים נורמטיביים. אז איזה טיפולים טבעיים ישנם לסוכרת מבוגרים, ומהם היתרונות שלהם?

טיפול טבעי בסוכרת מבוגרים

דיקור סיני

דיקור סיני מלווה אותנו עוד מימי סין העתיקה והוא הוכח כתורם לבריאות של מטופלים במחלות שונות. בשיטה זו מחדירים מחטים דקיקות לתוך נקודות ספציפיות בגוף, מה שמאפשר זרימה טובה יותר של האנרגיה בגוף ומייצר איזון. מחקרים רבים העלו כי דיקור סיני יכול גם לסייע בוויסות רמות הסוכר בדם ולשפר את הרגישות של התאים לאינסולין. בנוסף, דיקור סיני יכול גם לסייע בהקלה על תסמינים נפוצים של סוכרת כגון עייפות, כאב ועוד.

 

טיפולי גוף נפש

מתח ולחץ הם דברים שמלווים אותנו ביומיום, אך הם אינם תורמים לבריאות שלנו. אצל חולי סוכרת זה יכול להיות גורם עוד יותר משמעותי- הורמונים שמופרשים בזמן לחץ יכולים להפריע לגוף לשלוט ברמת הסוכר בדם. על כן טיפולים שונים שנועדו להקל על מתח, כגון מדיטציה ויוגה, יכולים לשפר את תחושותיהם של חולי הסוכרת. שיטות אלה עשויות גם לשפר את הרגישות של התאים בגוף לאינסולין.

מתחים נוספים שמצטברים אצל חולי סוכרת הם מתחים כלכליים. לעיתים הטיפולים והתרופות השונות עולים כסף רב וקשה לממן אותם. לצורך זה המדינה מעניקה פטור ממס הכנסה וזכויות נוספות לחולי סוכרת כדי לעזור להם. לצורך קבלת פטור ממס הכנסה יש להגיש מספר טפסים לרשויות המס. חפשו על פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת באתרים המדיניים הרשמיים.

 

צמחי מרפא

צמחי מרפא שימשו במשך מאות שנים כדרך לטפל בשלל מצבים בריאותיים שונים, ביניהם גם סוכרת. יש עשבים שונים כמו חילבה, קינמון ומלון מר שמצליחים להפחית את רמות הסוכר בדם ולשפר את הרגישות לאינסולין. למרות ההצלחה של צמחים אלה, רצוי עדיין להתייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני שאתם בוחרים לשלב בין צמחי מרפא לטיפול התרופתי שלכם, וזאת מכיוון שיש צמחים שעשויים להתנגש עם התרופות.

 

תוספי תזונה

עולם תוספי התזונה צובר תאוצה בשנים האחרונות, והוא יכול לעזור גם לחולי סוכרת. לדוגמה, מגנזיום ואומגה 3 עוזרים לשמור על שליטה ברמת הסוכר בדם. יש גם כמה תוספי תזונה נוספים עם נוגדי חמצון שיכולים לעזור בהפחתת הנזק העצבי שנגרם על ידי סוכרת.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

פעילות גופנית

לבסוף, אחת השיטות הטבעיות לעזור עם סוכרת למבוגרים היא לדבוק בפעילות פיזית. דבר זה עוזר אל מול מגוון סימפטומים שונים של המחלה ויכול לעזור למטופלים לנהל אורח חיים טוב יותר.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.