כדור לסוכרת חדש

כדור לסוכרת חדש
תוכן עניינים

כדור לסוכרת חדש – בשנים האחרונות הטכנולוגיה רצה קדימה ואיתה גם הטיפולים לחולי הסוכרת

אם אתם סובלים מסוכרת סוג 2, אתם לא לבד.

מדובר באחת המחלות הנפוצות ביותר בעולם המערבי ועל כן היא גם אחת הנחקרות ביותר. לצד מחקרים שתכליתם למנוע מראש את התחלואה במחלה, מפותחים מדי שנה חידושים שונים ותרופות חדשניות לטיפול בה ולכן חשוב להיות מעודכנים.

אז בין אם אתם מאוזנים או לא – הכירו את הכדור שישנה את חייכם.

כדור לסוכרת חדש

סוכרת בישראל

על פי הנתונים העדכניים, כיום חיים בישראל למעלה מחצי מיליון חולי סוכרת מסוג 2 – סוג הסוכרת השכיח אליו משתייכים כ-90% מהחולים במחלה. לאור מצב התחלואה ההולך ועולה, גם בקרב מי שלא משתייכים לכאורה לאוכלוסיות הנמצאות בסיכון מוגבר, נעשים מאמצים רבים למנוע אותה מראש ולמזער סיבוכים אפשריים בקרב מי שכבר חולים בה.

בנוסף, חשוב לדעת כי חולי סוכרת בישראל המטופלים באינסולין או חווים קשיים ומגבלות שונות המגבילים את תפקודם, זכאים להטבות שונות, בין אם דרך קופות החולים או באמצעות הביטוח הלאומי. בין היתר – הקלות במס, פטור ממס הכנסה, קצבת נכות ועוד. אתם לא לבד!

 

סוכרת – חשוב להיות מאוזנים

אחד הדברים החשובים ביותר עבור חולי סוכרת הוא להיות מאוזנים ולשם כך עליכם לשמור על קשר עם האנדוקרינולוג המטפל בכם, להקפיד על בדיקות תקופתיות לצד מדידות יומיות וכמובן, להתעדכן מעת לעת מה חדש מבחינת תרופות, מכשירים ופיתוחים שונים לטיפול במחלה.

ייתכן ועבורכם מדובר במשהו אלמנטרי, אך תופתעו לשמוע כי כמחצית מהחולים במחלה בישראל (כרבע מיליון חולי סוכרת) אינם מאוזנים, מה שמציב אותם בסיכון מוגבר לסיכונים וסיבוכים ואף תמותה מהמחלה.

 

יוקריאס – הכדור החדש לטיפול בסוכרת

התרופות החדשות לטיפול במחלת הסוכרת עושים מהפכה של ממש ומאפשרים לחולים רבים, בהם כאלה שסבלו מחוסר איזון, להיות מטופלים ומנטורים בצורה אופטימלית. בין תרופות אלו תמצאו את הכדור "יוקריאס" – תרופה בה 2 רכיבים פעילים (מטפורמין וגאלבוס) לאיזון רמות הסוכר לאורך זמן.

התרופה פועלת בכמה מישורים שביחד יוצרים אפקט סינרגטי ומשפרים את איכות חייהם של החולים בסוכרת סוג 2, גם בשלבים מוקדמים של המחלה – העלאת רמת הורמוני מעי ושחרור אינסולין, לצד הפחתת ייצור גלוקוז בכבד וספיגת פחמימות.

חשוב לציין כי את כל אחד מהפעולות שלעצמה ניתן להשיג באמצעות תכשירים שכבר היו קיימים בשוק לפני כן, אך השילוב שלהן בתרופה אחת מהווה פריצת דרך שמאפשרת לחולים בסוכרת ליטול פחות כדורים מדי יום.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכומו של דבר,

לצערנו רמת התחלואה בסוכרת בישראל הינה במגמת עליה, אך החדשות הטובות הן שיש לא מעט טיפולים חדשים שיכולים לשנות ולשפר את איכות חייכם ללא היכר, לצד הטבות שונות כמו פטור ממס הכנסה, הטבות בשכר דירה, קצבאות וגמלאות שונות. הישארו מעודכנים על מנת למצות את זכויותיכם בצורה מיטבית ועל מנת להישאר מאוזנים, בריאים ולהימנע מסיבוכים.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.