מדבקת סוכרת
תוכן עניינים

מדבקת סוכרת – כל המידע לחולי סוכרת מונגש ע״י חברת בשביל הזכויות

מחלת הסוכרת נחשבת לאחת המחלת השכיחות ביותר בעולם, עם למעלה מחצי מיליון חולים בישראל בלבד. נוסף למאובחנים במחלה, ישנם רבים הנמצאים במצב טרום סוכרתי וכאלה שנמצאים בסיכון מוגבר לחלות בהמשך חייהם במחלה. לצד שלל פעולות שניתן לבצע על מנת למנוע או להאט את התחלואה, חשוב להכיר את הטיפולים השונים בה, כמו למשל מדבקת הסוכרת החדשנית שתסייע לכם להיות מאוזנים ולהימנע מסיבוכים מסוכנים.

מדבקת סוכרת

סוכרת – זו לא גזירת גורל

סוכרת הינה אחת המחלות השכיחות ביותר במאה ה-21, עם כ-400 מיליון חולים ברחבי העולם. המחלה נמצאת במגמת עלייה ונדמה כי היא כאן כדי להישאר אך אם אתם חושבים שאין מנוס, תחשבו שוב – יש לא מעט דברים שניתן לעשות על מנת למנוע או לכל הפחות לדחות אותה בכמה שנים טובות.

מה למשל? הימנעות מאורח חיים יושבני, הקפדה על פעילות גופנית (גם אם מתונה) ותזונה מיטיבה – פחות פחמימות ויותר חלבונים ושומנים בריאים.

כבר חליתם? זיכרו שאתם לא לבד – קופות החולים והביטוח הלאומי, עומדים לצדכם עם שורת הטבות והקלות שנועדו לסייע לכם לקיים שגרת חיים נוחה וטובה. בין היתר – פטור ממס הכנסה, קצבת ניידות, שיקום תעסוקתי ועוד, בהתאם לקריטריונים שונים הקבועים בחוק.

טיפולים חדשניים בסוכרת

לחלות במחלה כרונית בעלת סיכונים רבים לסיבוכים וכשלים מערכתיים, זה לא כיף גדול, אבל היתרון, אם ננסה להפוך את הלימון ללימונדה, הוא שמדובר בתחום נחקר שמציע חידושים לעתים קרובות ולכן כדאי לעמוד בקשר עם הרופא המטפל.

בין חידושים אלה ישנם מכשירי ניטור שונים ולא מעט תרופות ארוכות וקצרות טווח שנועדו לתת מענה לסוכרת סוג 1, סוכרת סוג 2 וסוכרת הריון. על מדבקת הסוכרת החדשה כבר שמעתם?

מדבקת סוכרת

בין האתגרים הגדולים של מחלת הסוכרת, עומד הצורך להישאר מאוזנים ולשם כך חולי סוכרת נאלצים לנטר את רמות הסוכר בדם לעיתים קרובות ובשפה פשוטה – לדקור את עצמם פעמים רבות במהלך היום על מנת לתזמן ולהתאים את הטיפול התרופתי.

המדבקה החדשה נותנת מענה במיוחד במצבים אלה ומאפשרת למדוד את רמות הסוכר ללא דקירה, על ידי מחטים מיקרוסקופיות שמודדות את ערכי הסוכר בנוזל הבין תאי. היות ומדובר בהליך שאיננו כואב או פולשני, הניטור מבוצע אוטומטית מדי 5 דקות והערכים העדכניים משודרים למכשיר החכם שברשותכם, לרבות התרעות על ערכים חריגים ומסוכנים.

התרעות אלה משודרות בנוסף (בהתאם להגדרות) למשתמשים נוספים כמו קרובי משפחה ושירותי החירום.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכומו של דבר,

אם אתם חולים בסוכרת, יש לא מעט דברים שתוכלו לעשות על מנת לשפר את איכות חייכם – הימנעו מאורח חיים יושבני, הקפידו על תזונה נכונה ומיטיבה והתעדכנו בטיפולים החדשים בשוק. בנוסף, אל תשכחו למצות את זכויותיכם מול הרשויות – יתכן ואתם זכאים להטבות שונות כמו פטור ממס הכנסה ועוד.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.