מוצרים לסוכרתיים

מוצרים לסוכרתיים
תוכן עניינים

מוצרים לסוכרתיים – ריכזנו לכם את המידע החייוני לסוכתריים על מוצרים יעודיים

סכרת היא אמנם מחלה כרונית אשר גורמת למכאובים וסבל רבים, אך היא איננה סיבה לעצור את החיים.

חולי סכרת רבים מסגלים אורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית, שמירה על משקל תקין ואיזון הסוכר בדמם ונהנים מחיים מלאים, מקימים משפחות, מנהלים קריירות מצליחות ואינם מוותרים על דבר.

על מנת שגם אתם תוכלו לנהל חיים מלאים עד כמה שניתן, ישנם מוצרים לסוכרתיים רבים שמטרתם לתמוך בכם בכל שלב של החיים. במאמר זה נציג בפניכם מספר מוצרים מועילים ונבדוק האם סוכרתיים זכאים לקבל פטור ממס הכנסה.

מוצרים לסוכרתיים

סכרת

סכרת הינה מחלה כרונית הנגרמת מחוסר היכולת של הלבלב לספק די אינסולין לגוף, מה שגורם לעלייה ברמות הסוכר בגוף.

מחלת הסכרת פוגעת בכלי הדם ובאספקת החמצן לרקמות השונות, מה שמביא בסופו של דבר לנזקים לעיניים, לכפות הרגלים, לכליות ולמערכת העצבים. לכן חולי סכרת רבים סובלים בנוסף גם מבעיות הקשורות לראיה, להליכה, לפצעים שאינם מגלידים ולכאבים נויופטים.

כדי להקל על חיי היומיום ישנם מספר מוצרים חשובים לסוכרתיים שמומלץ לרכוש או לברר כיצד מקבלים מקופות החולים.

מוצרים לסוכרתיים להקלה משמעותית על החיים

להלן מספר מוצרים שיכולים לסייע מאד לחולי הסכרת להתמודד עם המחלה ועם השלכותיה, לאפשר להם יציאות ארוכות מן הבית, למדוד ולנטר את מצב הסוכר בדמם ללא כאב ובכל מקום, ובאופן כללי לחוש חופשיים לעשות ככל העולה על רוחם:

  • משאבת אינסולין

משאבות האינסולין מאפשרות לכם להתמקד בחיי היומיום, בלימודים, בעבודה ובתחביבים מבלי לעצור. המשאבה מתוכנתת להזרים אינסולין בקצב קבוע במשך היום או לכל תכנות אחר שתבחרו, היא אינה מפריעה ואינה מכאיבה ומאפשרת לכם ריכוז והתמדה בעיסוקיכם ללא הסחות דעת.

  • מד סוכר רציף

מכשיר קטן מידות אשר תפקידו להצמד לעור באמצעות מדבקה מיוחדת ואשר מודד את רמות הסוכר אחת לזמן קצוב שתוכנת מראש, מאפשר רצף מדידות ומעקב אחר רמות הסוכר ללא מאמץ.

  • נרתיק קירור לעטי אינסולין

התרופה אינסולין צריכה לשהות בקירור, לכן, כשאתם רוצים לצאת מן הבית ולטייל, תוכלו לשאת אותה איתכם בנרתיק קירור ייעודי השומר עליה במצב אופטימלי.

  • קרם קצף לרגליים סוכרתיות

הקרם מטפל בעור היבש ומונע הסדקות או חדירת זיהומים ומגן על העור הרגיש של כף הרגל אשר מתקשה להחלים עקב נזקי הסכרת.

  • גלוקוז לחולי סכרת 

בשל הצורך להפחית ולצמצם את צריכת הסוכר בתפריט התזונתי, סוכרתיים רבים מתלוננים על הגעגוע לטעם המתוק. כדי שסוכרתיים יוכלו ליהנות ממעט פינוק מתוק בלי נקיפות מצפון או פגיעה בבריאותם, ישנם מוצרי גלוקוז לסוכרתיים בצורת תרסיס או סוכריות המותרות לצריכה.

 

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

פטור ממס הכנסה וסוכרתיים

חולי סכרת עשויים לסבול מקשיי ראיה, קשיי הליכה, בעיות בכליות ובמערכת העצבים. אדם אשר נגרמה לו נכות של מאה אחוז בשל מחלת הסכרת זכאי לקבל פטור ממס הכנסה.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.