מחשבון פטור ממס הכנסה / מחשבון אחוזי נכות

מחשבון פטור ממס הכנסה / מחשבון אחוזי נכות הינם מחשבונים דיגיטלים אשר מקנים לנו אתרי הביטוח הלאומי ונותנים לנו כלים לחשב אחוזי נכות ואת הזכויות הרפואיות המגיעות לנו.

ביטוח לאומי מקנה לנו שני מחשבונים עיקריים:

חברת בשביל הזכויות הינה חברת מימוש זכויות רפואיות המתמחה בליווי לקבלת אישור פטור ממס הכנסה מסיבות רפואיות או כתוצאת מתאונה,

חלית במחלה או נפצעת בתאונה?

אנו נלווה אותך מגיבוש התיק ועד קבלת הפטור כאשר השירות על בסיס הצלחה בלבד,

לא קיבלת, לא שילמת!

חלית במחלה או נפצעת בתאונה ואתה לא בטוח האם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה, הכנו לך שאלון קצר שיעזור לך לקבל הערכה מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך והאם גם אתה תוכל לקבל את הפטור ממס,

מחשבון פטור ממס הכנסה / מחשבון אחוזי נכות

שאלות נפוצות על זכאות לאישור פטור ממס הכנסה

אנחנו חברת מימוש זכויות רפואיות המתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה

מימוש זכויות רפואיות הינו מונח כללי המונה בתוכו את כל תהליכי תביעת זכויות המגיעות לנו מהמדינה בעקבות תאונה / מחלה / ליקויים גופניים.

לפי החוק במדינת ישראל אדם הנפגע בתאונה או חלה במחלה ונקבעו לו 90% נכות לתקופה העולה על חצי שנה יהיה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה.

במקרה כזה אנו ממליצים לכם להגיע אלינו לפגישה ללא עלות וללא התחייבות. במהלכה נבחן את חומרת הבעיה שממנה אתם סובלים ונוכל להעניק לכם חוות דעת רפואית מוסמכת יותר. וכמו כן נגיד לכם מה הזכויות הרפואיות שלכם. 

על-פי רוב בעיה רפואית בודדת לא תביא להשגת הפטור. אך במהלך הבדיקה הראשונית סבירות שיעלו מגבלות וליקויים נוספים שלגביהם נוכל לטעון לקבלת הפטור.

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.