מי פטור ממס הכנסה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מי פטור ממס הכנסה? מהי נכות רפואית המזכה בפטור מתשלום מס הכנסה? איך מקבלים הקלות מס בקופת גמל?

בעלי נכות רפואית יכולים לקבל פטור ממס הכנסה. בשביל לקבל פטור מן הסוג הזה, בעלי נכות רפואית צריכים להגיש מסמכים ולעמוד בפני ועדה רפואית. עם זאת, יש תנאים בסיסיים שאותם בודקים מראש – כמו למשל אחוזי הנכות.

החוק בישראל קובע נכון להיום שכל מי שנקבעו לו לפחות 90% נכות משוקללת לצמיתות או מינימום לתקופה של 185 ימים, יכול לקבל פטור מתשלומי מס. 

לשם השוואה, מי שנקבעו לו מעל 75% נכות יכול להיות זכאי להטבות אחרות ובהן הקלות מס בקופות גמל. 

כך או אחרת, את התהליך שבו בודקים האם אפשר לקבל פטור ממס הכנסה כדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם.

מי פטור ממס הכנסה

חשוב לך לדעת מי פטור ממס הכנסה? בשביל זה אנחנו כאן!

המומחים של "בשביל הזכויות" יכולים לבדוק עבורך באופן מיידי האם שמורה לך זכאות של פטור ממס הכנסה. את התשובה אנחנו ניתן לך באופן חד משמעי מיד בשיחת הטלפון הראשונה, ללא עלות וללא התחייבות מצדך.

קראת נכון: השירות של "בשביל הזכויות" הוא על בסיס הצלחה בלבד. זה אומר שאין אצלנו עלויות פתיחת תיק ושבכלל לא משלמים על השירות, אלא אם כן התשובה היא חיובית והפטור שמור עבורך. בכל מקרה, הפטור  יכול להיות שווה לך הרבה כסף ולכן כדאי לשוחח איתנו בהקדם.

כך מקבלים פטורים ממס הכנסה

הסוגייה של פטור ממס הכנסה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. בעוד פחות או יותר מובן מאליו מדוע בעלי נכות רפואית גבוהה צריכים לקבל פטור כזה, לא תמיד ברור מי מבעלי הנכות הרפואית באחוזים נמוכים יותר אכן יכולים לנצל אותו.

החדשות הטובות הן שהמידע בנושא של פטורים ממס הכנסה מופיע בצורה מסודרת ומגובה בשורה ארוכה של תקנות וחוקים. 

המשמעות היא שכל עוד מבררים את הנושא מול בעלי מקצוע מנוסים, יש סיכוי גבוה לקבל את הפטור.

גם אם התשובה הראשונית היא שלילית, יכול להיות שיהיה מקום להמשיך בתהליך ולהגיש ערעור. במקרים של הגשת ערעור, אפשר להיעזר בהחלטות תקדימיות ובניסיון של בעלי מקצוע הרלוונטיים.

חברת מימוש זכויות רפואיות בשביל הזכויות

האם השם שלך ברשימה?

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה כדי לעזור לך להתמודד עם כל סוג של בעיה רפואית. אנו מבינים עד כמה ההתמודדות היא יום יומית, קשה ומתסכלת, לכן מטרתנו היא לרכז עבורך את השירותים השונים תחת קורת גג אחת. בזכות השירות שלנו, יהיה לך הרבה יותר קל לקבל את מי שמגיע לך מרשויות המס ומהמוסד לביטוח לאומי.

התהליך מולנו מבוסס על פגישת היכרות וקבלת הערכה רפואית, הגשת המסמכים והכנה למפגש עם חברי הוועדה הרפואית. אז אם חשוב לך לדעת מי פטור ממס הכנסה והאם שמך ברשימה – כדאי להשאיר פרטים באתר.

יש לכם עוד שאלות לגבי אישור פטור ממס הכנסה?

כבר בשיחת הטלפון הראשונה נוכל להעריך אם אתה זכאי לקבל אישור פטור ממס הכנסה

עוד מאמרים בתחום