מכשיר למדידת סוכר בדם

מכשיר למדידת סוכר בדם
תוכן עניינים

מכשיר למדידת סוכר בדם

ברחבי העולם חיים כיום כ-400 מיליון חולי סוכרת, מתוכם כ-500,000 בישראל בלבד ולמרות התקדמות הטכנולוגיה ושלל חידושים, נראה כי המחלה נמצאת במגמת עליה.

מה שנקרא – כאן כדי להישאר. מה עושים? שומרים על אורח חיים בריא ככל הניתן ומקפידים על ניטור מתאים, למען איזון ברמות הסוכר בדם ואיכות חיים גבוהה.

מכשיר למדידת סוכר בדם

החיים בצל הסוכרת

היא נחשבת למגיפה של המאה ה-21 ויש מאות מיליוני חולים ברחבי העולם כולו, אבל אם נהפוך את הלימון ללימונדה, המשמעות היא שיש לא מעט מחקרים בנושא לצד פיתוחים חדשים שנועדו להקל על חייהם של החולים ולאפשר להם לקיים שגרה כמעט נורמלית לחלוטין, עם מינימום דקירות והתערבויות.

בנוסף, מדינות רבות כמו ישראל שלנו, מעמידות שורת הטבות והקלות, בהתאם לקריטריונים שונים, שמטרתן לאפשר לחולים להתקיים בכבוד ואף מספקות להם שירותים שונים והנחות בהתאם לחומרת המחלה והשפעתה על חייהם – קצבת נכות, פטור ממס הכנסה, סיוע בהתניידות ועוד ועוד. על מנת למצות זכויות אלה יש לפנות לגופים כמו הביטוח הלאומי וקופות החולים. 

ניטור רמות הסוכר בדם

לניטור רמות הסוכר בדם יש חשיבות גבוהה במיוחד עבור חולי סוכרת, מכיוון שרמות גבוהות של סוכר בדם, במיוחד לאורך זמן, יכולות להוביל לשלל סיבוכים אופייניים למחלה ואף לגרום לנזקים חמורים לצמיתות – בעיות בראייה, בעצבים ועוד.

יש מגוון דרכים למדידת רמות הסוכר בדם, הן במעבדה והן בבית, כך שתוכלו לעשות זאת לגמרי בעצמכם ובלבד שתצטיידו בגלוקומטר מתאים.

גלוקומטר – כל מה שכדאי לדעת על המכשיר

מד סוכר ביתי שיאפשר לכם לבדוק את רמות הסוכר בדמכם בקלות ובנוחות, בלי לרוץ למעבדה. את המדידה תבצעו באמצעות דקירה קטנטנה, בתדירות התואמת את הטיפול שאתם מקבלים והרגלי התזונה שלכם. כך או כך, היתרון הגדול הוא שמדובר במכשיר קטן שניתן לשאת לכל מקום, כך שתוכלו לקחת אותו איתכם גם מחוץ לבית, אפילו לחופשה מפנקת.

בעת הצורך ובהתאם לערכי הסוכר שמדדתם, תוכלו להשתמש בתכשירים (התרופות) המתאימים על מנת להוריד את רמות הסוכר בדמכם – תרופות מבוססות אינסולין וכיו"ב.

בנוסף,

חשוב לדעת כי אם הנכם מאובחנים כחולי סוכרת וקיבלתם המלצה מרופא המשפחה או אנדוקרינולוג המטפלים בכם לשימוש במכשיר, הינכם זכאים להחזר כספי מסוים בגין רכישתו, בהתאם לתקרת הזכאות שלהם מול קופת החולים. החזר זה הינו כאמור בנוסף לשלל זכויות והטבות נוספות להם אתם זכאים מהביטוח הלאומי והגופים השונים, כמו פטור ממס הכנסה ועוד.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכומו של דבר,

מחלת הסוכרת איננה מחלה פשוטה ולכן כדאי להתייחס אליה בכל הרצינות הראויה, להקפיד על מעקב הדוק ולשמור על אורח החיים בריא – ספורט במידה מתאימה, תזונה מיטיבה וכד', בנוסף לניטור רמות הסוכר בדם באמצעות מכשיר ייעודי שיבטיח שאתם מאוזנים בכל נקודת זמן. האמינו לנו, זה מציל חיים.

 

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.