מרפאת סוכרת איכילוב

מרפאת סוכרת איכילוב
תוכן עניינים

בישראל יש למעלה מ-500,000 חולי סוכרת, בהם מבוגרים, צעירים וילדים. על מנת לנהל את המחלה ולא להפך, חשוב להקפיד על ליווי מקצועי, אמין ואדיב, כך שתהיו סמוכים ובטוחים כי כל הכלים להתמודד ולחיות בשלום עם המחלה,

ברשותכם.

איך עושים את זה?

מרפאת סוכרת איכילוב,

נעים להכיר.

מרפאת סוכרת איכילוב  

קצת על סוכרת בישראל

הסוכרת נחשבת למגפה של המאה ה-21 ומגמת התחלואה נמצאת בעלייה. חלק גדול מכך ניתן לייחס לגנטיקה, אך אחוזים לא מבוטלים מהחולים הם אנשים בריאים לכאורה אשר מקיימים אורח חיים יושבני לצד תזונה עתירת פחמימות, מזון מעובד ושומנים.

אם נסתכל על חצי הכוס המלאה – היקף התחלואה מחייב את המדינה לתת מענה לחולים וכתוצאה מכך היא מעמידה לרשותם גופים כמו הביטוח הלאומי, שמטרתם לסייע בשלל דרכים – קצבת נכות וניידות, פטור ממס הכנסה, השתתפות בשכר דירה ועוד. למיצוי מלא של זכויות אלה עליכם לפנות לגופים הרלוונטיים.

מרפאת הסוכרת באיכילוב

נוסף לביטוח הלאומי, גם קופות ובתי החולים מציעים מרפאות יעודיות לטיפול במחלה, על כל שלביה השונים והסיבוכים האפשריים. בין המקומות המובילים והמומלצים, תמצאו את יחידת הסוכרת של בית החולים איכילוב בה מרפאה הכוללת שירות ייעוץ וטיפולים ברמה הגבוהה ביותר. אלה מתאימים לחולי סוכרת מסוג 1 (סוכרת נעורים), סוג 2 וטרום סוכרת.

מה במרפאה?

שירות ייעוץ וטיפול בחולים מכל הסוגים, החל מכאלה אשר נמצאים בשלבים מוקדמים וכלה במי שכבר סובלים מסיבוכים אופייניים למחלה וכשלים מערכתיים. בין הטיפולים תמצאו שיטות טיפול חדישות ופורצות דרך, יחידת מחקר קליני ועוד. חשוב לציין שהכל נעשה בצורה המותאמת אישית לכם ולצרכים שלכם, תוך התחשבות במחלות רקע נוספות ומצבכם הרפואי הקיים.

ביקור במרפאת סוכרת איכילוב

מרפאת סוכרת איכילוב נמנית בין המקומות המובילים ביותר בתחום הטיפול בחולי סוכרת בישראל ולכן חשוב להזמין תור כמה שיותר זמן מראש, על מנת שתוכלו להיערך לקראת הביקור בהתאם.

הביקור הראשון במרפאה נערך כשלושת רבעי השעה, במהלכה תעברו ראיון מקדים ובדיקה על ידי אחות סוכרת, שיחה ובדיקות רופא מומחה סוכרת ולבסוף תיאום בדיקה והתאמת תפריט על ידי דיאטנית ובניית תוכנית טיפול ומעקב עתידיים, בהתאם לצרכים המדויקים לכם.

על מנת לייעל את הטיפול ולחסוך בזמן, מומלץ להביא איתכם את כל הבדיקות הרלוונטיות – ספירת דם, תפקודי כבד, יחס אלבומין-קריאטינין, פרופיל ליפידים, פרופיל סוכר עדכני (לרבות בדיקת נוגדני סוכר לחולים בסוכרת סוג 1), סיכומי ביקור מטיפולים/אשפוזים קודמים ורשימת התרופות העדכנית.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכום,

אם אתם חולים בסוכרת אתם לא לבד – מרפאת הסוכרת של איכילוב תלווה אתכם יד ביד, להתאמת הטיפול המדויק עבורכם ואיכות חייכם תשתפר ללא היכר. בנוסף, חשוב שתדאגו למצות את הזכויות שמעמיד לרשותכם הביטוח הלאומי – פטור ממס הכנסה, קצבת ניידות וכו', בהתאם לקריטריונים הקבועים בחוק. רק בריאות!

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.