מרפאת סוכרת פרטית

מרפאת סוכרת פרטית
תוכן עניינים

מרפאת סוכרת פרטית לפעמים יכולה להיות שינוי משמעותי לחולה

בנוסף לקופות החולים והמרכזים הרפואיים שהוקמו ביוזמת המדינה, ישנן גם מרפאות סוכרת פרטיות אשר מציעות ללקוחותיהן טיפולים מתקדמים כגון שירותי תזונאית, ייעוץ לאיזון הסוכר ועוד. במאמר זה נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מרפאת סוכרת פרטית והאם חולי סוכרת יכולים לקבל פטור ממס הכנסה.

מרפאת סוכרת פרטית

סכרת

מחלת הסכרת נקשרת בדרך כלל להשמנת יתר, לאורח חיים חסר פעילות גופנית, לחץ ומתח נפשי ועוד, אך סכרת יכולה לתקוף גם אנשים בריאים ובגיל צעיר. הסכרת נחלקת לשני סוגים עיקריים: סכרת 1 הנקראת גם סכרת נעורים ונגרמת מהרס תאי הלבלב, וסכרת 2 הנגרמת מאורח חיים לא בריא. שתי המחלות הינן כרוניות ואין להן מרפא, אולם אפשר להגיע לאיזון רמות הסוכר בגוף באמצעות אינסולין חיצוני ושמירה על אורח חיים בריא.

מחלות נלוות הקשורות לסכרת

מחלת הסכרת גורמת לפגיעה קשה בכלי דם קטנים וגדולים, ועקב כך פוגעת קשות באספקת החמצן לרקמות. מסיבה זו נגרמים נזקים בדרגות קושי שונות לאיברים:

  • פגיעה בעיניים וירידה באיכות הראייה
  • פגיעה במערכות העצבים השונות בגוף
  • פגיעה בתנועתיות מערכת העיכול
  • פגיעה בלב
  • פגיעה בכפות הרגליים
  • פצעים שלא מגלידים
  • כיבים
  • קושי בהליכה
  • פגיעה בכליות

חשוב לציין שככל שהסכרת מאוזנת יותר, כך הנזקים פחותים יותר, לכן חשוב מאד להגיע לאיזון סכרת ולשמור עליו לאורך שנים באמצעות אימוץ אורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית, שמירה על משקל תקין והקפדה על מזון בריא, וכמו כן לדווח לרופא על כל תחושה רעה שתוקפת אתכם כגון סחרחורת, קשיים בראיה, קשיים בהליכה ואחרים על מנת לטפל בבעיה בתחילת התהוותה.

מרפאות פרטיות לסכרת

בנוסף למרפאות של קופות החולים, נפתחו בארץ מרפאות פרטיות רבות לטיפול בסכרת אשר מציעות למטופליהן קומפלקס טיפולים רחב העונה על כל הצרכים שלהם, החל מתזונאים, רופאים ואחיות, טיפולים אלטרנטיביים שונים, מרכז לפעילות ספורטיבית, הרצאות והדרכות, טיפולים לכפות הרגליים אשר פעמים רבות נפגעות כתוצאה ממחלת הסכרת ועוד טיפולים רבים על פי שיקול מנהל המרכז והצרכים של המטופלים. במקרים מסויימים, בהתאם לביטוח הרפואי שלכם, ייתכן ותוכלו לקבל החזרים על הטיפולים במרפאות הפרטיות. חשוב שתבדקו את זכאותכם ואת התנאים בהם מציעים לכם טיפולים שונים שיכולים להקל עליכם מאד ולסייע לכם לנהל חיים מלאים.

למה חשוב לטפל היטב במחלת הסכרת?

מחלת הסכרת הינה מחלה כרונית ללא מרפא אשר נוטה להחמיר עד למוות אם אינה מטופלת כראוי. מטופלים רבים נוטים להזניח את הסכרת בשל הצורך בשינוי ההרגלים כגון אכילה בריאה, פעילות גופנית והקפדה על בדיקות סוכר תכופות. חשוב לציין שגם טיפול נפשי יכול להועיל לתהליך.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

פטור ממס הכנסה לחולי סכרת

מדינת ישראל מעניקה פטור ממס ההכנסה לחולי סכרת אשר הפכו נכים 100% בשל המחלה. חשוב שתבדקו את זכויותיכם מול הגורמים המקצועיים.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
סרטן העור
סרטן העור

ניתן לשלם מס מופחת בעקבות מספר קריטריונים או אפילו לקבל פטור ממס הכנסה

קרא עוד »
סרטן
סרטן

ניתן לשלם מס מופחת בעקבות מספר קריטריונים או אפילו לקבל פטור ממס הכנסה

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.