סוכרת סוג 1 תוחלת חיים

סוכרת סוג 1 תוחלת חיים
תוכן עניינים

סוכרת סוג 1 תוחלת חיים

חליתם בסוכרת? חוששים מפני העתיד? חשוב שתדעו שבעקבות שיפור משמעותי במכשור הרפואי ובאמצעות הקפדה על ניהול אורח חיים בריא, שמירה על איזון רמות הסוכר, גם אתם תוכלו למצות את החיים ללא חשש, להקים משפחה, לנהל קריירה מצליחה, להגשים את כל חלומותיכם ולא לדאוג לגבי דבר. במאמר זה נפרט כיצד יוכלו גם חולי סכרת 1 ליהנות מחיים מאושרים ומלאים והאם חולי סכרת זכאים לקבל פטור ממס הכנסה.

סוכרת סוג 1 תוחלת חיים

סכרת מספר 1

סכרת מספר 1 נגרמת בשל מחלה תורשתית הפוגעת בתאי הלבלב, הורסת אותם, ומונעת מן הגוף לייצר לעצמו אינסולין. המחלה יכולה להתפרץ גם אצל תינוקות וילדים רכים, בנערים וצעירים עד גיל 30, גם אם הם נהנים מאורח חיים בריא ופעילות גופנית גבוהה. במהלך התקופה הראשונה למחלה הלבלב האנושי ממשיך לייצר כמות מסויימת של אינוסלין עד שאחרון התאים נהרס והתפוקה נפסקת כליל. מאותו הרגע והלאה יהיה תלוי האדם לחלוטין באינסולין חיצוני למשך כל חייו.

תוחלת החיים של חולי סכרת 1

נכון להיום עם השיפורים הרבים בתחום הטכנולוגי רפואי, המודעות ההולכת וגוברת לתהליכי המחלה וסימניה המוקדמים והשיפור בהבנת המחלה וסיכוניה, חולים רבים בסכרת 1 יכולים להגיע לגילאים מבוגרים מאד וליהנות מחיים מלאים, להקים משפחה, לנהל קריירות מצליחות, ללמוד ולטייל בחו"ל ולעשות ככל העולה על רוחם ולהגשים את כל החלומות למרות המחלה, מאחר וככל שהיא מאוזנת יותר, כך תסמיניה פוחתים והנזק המשני שהיא גורמת לגוף מצטמצם.

אמצעים לשיפור איכות החיים של חולי סכרת 1

סכרת מאוזנת היא המפתח למניעת תחלואה נלווית כגון בעיות ראיה, בעיות בכפות הרגליים, הכליות ומערכת העצבים. על מנת להשיג איזון יכולים החולים להסתייע בציוד הבא לניטור ומעקב הדוקים אחרי שינויים ברמות הסוכר וטיפול מהיר בהם:

  • מד סוכר רציף – מד הסוכר הרציף מודד במרווחים קבועים את רמות הסוכר ומתריע על כל שינוי, בדרך זו ניתן למנוע עליות וירידות חדות ברמות הסוכר ולטפל בהן מיידית.
  • משאבת אינסולין – משאבת האינסולין מחדירה כמויות מדודות וקבועות מראש על ידי תכנות של אינסולין למחזור הדם ובכך מאפשרת לחולה להתמקד בעבודתו ובלימודיו או בכל דבר אחר שהוא עוסק בו ללא חשש וללא הסחות דעת.
  • תכשירים קוסמטיים למניעת עור סדוק ויבש – בשוק קיימים שפע של תכשירים קוסמטיים שתפקידם ליצור שכבת הגנה על כפות הרגליים ואצבעות הידיים מפני יובש הגורם להסדקות וחדירת חיידקים או פצעים שאינם נרפאים.
  • נרתיקי קירור לנשיאת עטי אינסולין – באמצעות נרתיק הקירור ניתן לשאת את עטי האינסולין לכל מקום ולהרגיש חופשיים לנוע לכל מקום שתרצו.

 

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

פטור ממס ההכנסה וסכרת מספר 1

חולי סכרת אשר נגרמה להם נכות של 100% בעקבות פגיעה בראייה, בכליות, במערכת העצבים או בכפות הרגליים זכאים לקבל פטור ממס ההכנסה.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.