פטור ממס הכנסה לאחר השתלת מח עצם

עברת השתלת מח עצם?

דע כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן.

שירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה עם חברת בשביל הזכויות

מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סרטן ולאחר השתלת מח עצם?

קודם כל בוא נבין מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סרטן לאחר השתלת מח עצם,

לפי החוק במדינת ישראל ומס הכנסה אדם שנקבעו לו 90% נכות זכאי לקבל פטור ממס הכנסה, כידוע אדם החלה בסרטן מקבל 100% נכות זמנית לשנה הראשונה באופן אוטומטי, ולאחר מכן וודעה רפואית תקבע מה אחוזי הנכות הקבועים לאדם לפי חומרת מחלתו.

כאמור אדם שעבר השתלת מח עצם יקבל לרוב המשך אחוזי הנכות לאחר השנה הראשונה ולכן ברוב מוחלט של המקרים יהיה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן.

עברת השתלת מח עצם?

חברת בשביל הזכויות כאן כדי ללוות אותך בכל תהליך קבלת הזכויות הרפואיות שלך,

השירות על בסיס הצלחה בלבד – לא קיבלת, לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
טוני בן דוד
לצוות המדהים בחברת בשביל הזכויות. תודה רבה על הליווי האישי היחס האנושי והעזרה המקצועית. תודה על זה שהצלחתם להשיג לנו פטור ממס הכנסה בכזו מהירות ובכזו מקצועיות.
Avi Darzi
משרד בשביל הזכויות מהשורה הראשונה תותחי על בתוך חודש וחצי מיצו לי את כל הזכויות בביטוח לאומי ממליץ בחום לכולם.
גיא צלניקר
תודה רבה לחברה בשביל הזכויות על השירות היוצא דופן והכי חשוב על התוצאות המדהימות ממליץ בחום לכולםםםםםםםםםם
Meir Arieli
חברת בשביל הזכויות כשמה כן היא.דואגת שנקבל את הזכויות שלנו.מביטוח לאומי ומס הכנסה . יחס אישי מהנציגים ומעקב צמוד אחר התקדמות הטיפול בתיק. תודה ותמשיכו ככה .
ofer stern
הגענו לחברת "בשביל הזכויות" מלאי חששות, לבטים וספקות ודי מבולבלים. ניר קבל אותנו במאור פנים ,עשה סדר בדברים, הסביר במקצועיות, באדיבות ובסובלנות רבה על התהליך עד להשגת המטרה. …
יונית ספיר
ממליצה מאוד על השירות, ניר עזר לי מאווווד כשהבת שלי עברה תאונה ומיצינו את כל הזכויות שהיו לה גם כאלה שבכלל לא ידענו שיש אז תודה רבה לניר וממליצה בחום מנסיון.
איילת סיגל
שלום לכולם, הגעתי למשרדים של רז וניר על מנת שיבדקו לי את הזכויות המגיעות לאבי עקב מצבו הרפואי, כבר בפגישתנו הראשונה הבנתי שמדובר באנשים מאוד מקצועיים,רציניים, אדיבים ומלאי אמפתיה!!! אבי הגיע מלא בחששות וכמעט ולא שיתף פעולה. בכל וועדה רז/ניר ליוו אותו ואבי הרגיש מאוד מאוד בטוח לצידם!! התהליך היה הרבה יותר קצר ממה שחשבתי.... תודה רבה על עבודה כה מיקצועית ותוצאה מדהימה! שמחה שבחרתי בכם 👌ממליצה בחום
Hagit Starkman
מקצועיות ושירותיות, זה שם המשחק אצל חברת בשביל הזכויות. טיפלו בי במקצועיות רבה, רמת השירות היא מהגבוהות שפגשתי במשק, ההקשבה והכי חשוב ההתאמה האישית, הירידה לפרטים הקטנים היו ברמות של חברה בינלאומית. אם נדרש אז זו החברה בשבילכם. עלו והצליחו, מגיע לכם ותודה מכל הלב.
מאיר אורן
אני רוצה להביע את תודתי העמוקה והערכתי לניר ורז מבשביל הזכויות על שרות אישי ויוצא דופן . תודה מכל הלב על הסבלנות והשרות המעולה. אין כמוכם אמליץ בחום לכל חבריי ומכרי על בשביל הזכויות.
הקודם
הבא
חלית במחלת הסרטן ועברת השתלת מח עצם?

דע כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן. בדוק עוד היום לליווי מלא לקבלת פטור מלא מתשלומי מס לשנים ארוכות.. לא קיבלת – לא שילמת!

עברת השתלת מח עצם? לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותיך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

איך יראה תהליך לקבלת פטור ממס הכנסה?

שיחה טלפונית

בשיחת הטלפון נבין בדיוק מה המצב הרפואי שלך כדי לתת לך הערכה מדוייקת ככל הניתן מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך ומה תהליך התביע הנדרש לקבלתן.

פגישה במשרד

לאחר שהבנו שיש זכויות רפואיות שאתה זכאי נקבע פגישה מסודרת במשרד כדי לגבש את התיק הרפואי שלך.

וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה לחולי סרטן

לאחר שגיבשנו את התיק הרפואי שלך והשגנו את כל המסמכים הרפואיים הנדרשים ניגש ביחד לוועדה הרפואית, כמו שאמרנו השירות שלנו על בסיס הצלחה - לא קבילת, לא שילמת!

חלית בסרטן? עברת השתלת מח עצם?

דע כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן. חברת בשביל הזכויות כאן כדי ללוות אותך מול ביטוח לאומי ומס הכנסה – לא קיבלת, לא שילמת!

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאר פרטים בטופס ונחזור אליך עד 24 שעות הקרובות

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

שאלות נפוצות

חברת בשביל הזכויות נוסדה כדי לעזור לאזרחי ישראל להתמודד מול ביטוח לאומי בשירותי מימוש זכויות רפואיות

לפי תקנות מס הכנסה – אדם שנקבעו לו כ 90% נכות ומעלה יהיה זכאי לקבל פטור מתשלומי מס – חולי סרטן או אדם שעבר השתלת מח עצם זכאי ל100% נכות ואיתם את הפטור

חברת בשביל הזכויות מתמחה בליווי לקבלת פטור ממס כאשר כל השירותים שלנו על בסיס הצלחה

כל השירותים שלנו מבוססים הצלחה – לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.