פטור ממס הכנסה לבעלי נכות נפשית

לבעלי נכות נפשית ביטוח לאומי הוא מושג מעלה רעות, אך רבים לא יודעים כמה הוא יכול לשנות חיים לטובה.

שירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה עם חברת בשביל הזכויות

מה זה פטור ממס הכנסה בעלי נכות נפשית?

קודם כל חשוב שנבין מה זה פטור ממס הכנסה לבעלי נכות נפשית ומי זכאי לו, במדינת ישראל לבעלי נכות נפשית ביטוח לאומי הוא המקום הראשון שחשוב להכיר, הוא זה שיקבע בסופו של דבר מה הזכויות רפואיות שלך לשנים קדימה, כידוע נכות נפשית היא מחלה חשוכת מרפא, מה שאומר שגם אם המצב הרפואי משתפר המחלה לא תיעלם במלואה,  מה שמקנה באופן חד משמעי אחוזי נכות וזכויות רפואיות, מה מן הזכויות הרפואיות תהיה זכאי יהיה תלוי בחומרת המחלה.

פטור ממס הכנסה לבעלי נכות נפשית היא אחת ההטבות בנחשקות ביותר שמעניק ביטוח לאומי, לרוב מחלת נפש לבדה לא תקנה פטור מתשלומי מס הכנסה, אך עם זאת לרוב חולי נפש יסבלו מבעיות רפואיות נוספות, גם אם מדובר במחלות גיל או מחלות הקיימות ללא קשר למחלת הנפש.

וככל שמספר הבעיות הרפואיות גדל כך גדל גם הסיכוי לקבלת הפטור, עם זאת גם במידה ולא זוכת בפטור מלא ישנן זכויות רפואיות נוספות הניתנות לבעלי נכויות ברמות משתנות.

סובל ממחלה נפשית? חברת "בשביל הזכויות" כאן כדי ללוות אותך לקבלת הפטור, לאחר שיחת ייעוץ טלפונית נבין בדיוק מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך, במדיה ומגיעות לך זכויות רפואיות נקבע פגישה אישית לגיבוש התיק הרפואי, אנחנו נכין אותך לוודעה הרפואית ואף ונגיע איתך יד ביד כדי לוודא שתקבל את מלוא הזכויות הרפואיות המגיעות לך.

השירות על בסיס הצלחה – לא קיבלת, לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
טוני בן דוד
לצוות המדהים בחברת בשביל הזכויות. תודה רבה על הליווי האישי היחס האנושי והעזרה המקצועית. תודה על זה שהצלחתם להשיג לנו פטור ממס הכנסה בכזו מהירות ובכזו מקצועיות.
Avi Darzi
משרד בשביל הזכויות מהשורה הראשונה תותחי על בתוך חודש וחצי מיצו לי את כל הזכויות בביטוח לאומי ממליץ בחום לכולם.
גיא צלניקר
תודה רבה לחברה בשביל הזכויות על השירות היוצא דופן והכי חשוב על התוצאות המדהימות ממליץ בחום לכולםםםםםםםםםם
Meir Arieli
חברת בשביל הזכויות כשמה כן היא.דואגת שנקבל את הזכויות שלנו.מביטוח לאומי ומס הכנסה . יחס אישי מהנציגים ומעקב צמוד אחר התקדמות הטיפול בתיק. תודה ותמשיכו ככה .
ofer stern
הגענו לחברת "בשביל הזכויות" מלאי חששות, לבטים וספקות ודי מבולבלים. ניר קבל אותנו במאור פנים ,עשה סדר בדברים, הסביר במקצועיות, באדיבות ובסובלנות רבה על התהליך עד להשגת המטרה. …
יונית ספיר
ממליצה מאוד על השירות, ניר עזר לי מאווווד כשהבת שלי עברה תאונה ומיצינו את כל הזכויות שהיו לה גם כאלה שבכלל לא ידענו שיש אז תודה רבה לניר וממליצה בחום מנסיון.
איילת סיגל
שלום לכולם, הגעתי למשרדים של רז וניר על מנת שיבדקו לי את הזכויות המגיעות לאבי עקב מצבו הרפואי, כבר בפגישתנו הראשונה הבנתי שמדובר באנשים מאוד מקצועיים,רציניים, אדיבים ומלאי אמפתיה!!! אבי הגיע מלא בחששות וכמעט ולא שיתף פעולה. בכל וועדה רז/ניר ליוו אותו ואבי הרגיש מאוד מאוד בטוח לצידם!! התהליך היה הרבה יותר קצר ממה שחשבתי.... תודה רבה על עבודה כה מיקצועית ותוצאה מדהימה! שמחה שבחרתי בכם 👌ממליצה בחום
Hagit Starkman
מקצועיות ושירותיות, זה שם המשחק אצל חברת בשביל הזכויות. טיפלו בי במקצועיות רבה, רמת השירות היא מהגבוהות שפגשתי במשק, ההקשבה והכי חשוב ההתאמה האישית, הירידה לפרטים הקטנים היו ברמות של חברה בינלאומית. אם נדרש אז זו החברה בשבילכם. עלו והצליחו, מגיע לכם ותודה מכל הלב.
מאיר אורן
אני רוצה להביע את תודתי העמוקה והערכתי לניר ורז מבשביל הזכויות על שרות אישי ויוצא דופן . תודה מכל הלב על הסבלנות והשרות המעולה. אין כמוכם אמליץ בחום לכל חבריי ומכרי על בשביל הזכויות.
הקודם
הבא
בדוק זכאותך קבל פטור ממס הכנסה לבעלי נכות נפשית

בעל נכות נפשית, עובד ומכניס משכורת? דע כי יש סיכוי שאתה זכאי לקבל פטור מתשלומי מס הכנסה!
בשיחת טלפון של 10-20 דקות נוכל להגיד לך בדיוק מה הזכויות הרפואיות שאתה זכאי.

סובל ממחלה או נכות נפשית? לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותיך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

איך יראה תהליך לקבלת פטור ממס הכנסה?

שיחה טלפונית

את החלק הראשון נתחיל בשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות. במהלך השיחה נעבור על המצב הרפואי שלך כדי להבין בדיוק מה הזכויות רפואיות המגיעות לך

פגישה במשרד

לאחר שיחת הטלפון במידה ונמצא כי אתה זכאי לזכויות רפואיות שיש לממש נקבע פגישה אישית במשרד. מטרת הפשיגה היא שתכיר אותנו באופן אישי, בנוסף במהלך הפגישה נגבש את התיק הרפואי שלך ונכין אותך לוועדה הרפואית של ביטוח לאומי

וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה לבעלי נכות נפשית

החלק הסופי הוא וועדה רפואית לבעלי נכות נפשית ביטוח לאומי - כמובן שאנו מלווים אותך יד ביד לוועדה הרפואית של ביטוח לאומי כדי לוודא שתקבל את מלוא הזכויות הרפואיות שלך - לא קיבלת, לא שילמת!

סובל מנכות נפשית?

בדוק עוד היום האם אתה זכאי לפטור ממס הנסה או נכות כללית, השאר שם וטלפון בטופס ועוד היום תדע מה זכויות הרפואיות המגיעות לך.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאר פרטים בטופס ונחזור אליך עד 24 שעות הקרובות

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

שאלות נפוצות

בשביל הזכויות – אנחנו חברת מימוש זכויות רפואיות המאפשרת ליווי מלא על בסיס הצלחה 

פטור ממס הכנסה הוא הטבה הניתנת לבעלי נכות נפשית ביטוח לאומי וממס הכנסה לאחר וועדה רפואית

חברת בשביל הזכויות מתמחה בליווי לקלבת פטור ממס הכנסה הכנסה וקצבת נכות כללית – כל השירות שלנו מבוססים הצלחה – לא קיבלת, לא שילמת!

השירות שלנו 100% מבוסס הצלחה – לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.