פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת נעורים

סוכרת נעורים היא מחלה חשוכת מרפא ולכן במקרים רבים יכולה לזכות באחוזי נכות ואיתם פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת.

שירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה עם חברת בשביל הזכויות

מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת נעורים?

קודם כל חשוב שנבין מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת נעורים,

לפי החוק במדינת ישראל אנשים הסובלים מליקויים רפואיים וגופניים זכאים להטבות והקלות מהמדינה, 

כידוע לכל, מחלת הסוכרת הינה מחלת חשוכת מרפא, ולכן מזכה את החולה בה באחוזי נכות,

כמובן שרמת הנכות משתנה בין רמת חומרת המחלה,

אחת ההטבות שמדינת ישראל מעניקה לאנשים הסובלים מנכויות היא פטור מתשלומי מס הכנסה, מחלה הסוכרת לבדה לרוב אינה תגיע לרמת הנכות המקנה פטור ממס הכנסה אך עם זאת לרוב חולי סוכרת סובלים מבעיות רפואיות נוספות המלוות למחלה (בעיות ריאות ונשימה/ בעיות כולסטרול/ בעיות השמנה/ ועוד..),

ובשילוב של מספר בעיות רפואיות יחד גדלה משמעותית האפשרות לקבלת פטור ממס הכנסה.

חולה בסוכרת נעורים? חברת "בשביל הזכויות" היא חברת מימוש זכויות רפואיות המאפשרת ליווי מלא לקבלת פטור ממס על בסיס הצלחה, 

אנחנו נעזור לך לגבש את התיק הרפואי, לאחר מכן נכין אותך לוועדה הרפואית ואף נגיע איתך כדי לסייע עד קבלת מלוא הזכויות הרפואיות שלך,

לא קיבלת, לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
טוני בן דוד
לצוות המדהים בחברת בשביל הזכויות. תודה רבה על הליווי האישי היחס האנושי והעזרה המקצועית. תודה על זה שהצלחתם להשיג לנו פטור ממס הכנסה בכזו מהירות ובכזו מקצועיות.
Avi Darzi
משרד בשביל הזכויות מהשורה הראשונה תותחי על בתוך חודש וחצי מיצו לי את כל הזכויות בביטוח לאומי ממליץ בחום לכולם.
גיא צלניקר
תודה רבה לחברה בשביל הזכויות על השירות היוצא דופן והכי חשוב על התוצאות המדהימות ממליץ בחום לכולםםםםםםםםםם
Meir Arieli
חברת בשביל הזכויות כשמה כן היא.דואגת שנקבל את הזכויות שלנו.מביטוח לאומי ומס הכנסה . יחס אישי מהנציגים ומעקב צמוד אחר התקדמות הטיפול בתיק. תודה ותמשיכו ככה .
ofer stern
הגענו לחברת "בשביל הזכויות" מלאי חששות, לבטים וספקות ודי מבולבלים. ניר קבל אותנו במאור פנים ,עשה סדר בדברים, הסביר במקצועיות, באדיבות ובסובלנות רבה על התהליך עד להשגת המטרה. …
יונית ספיר
ממליצה מאוד על השירות, ניר עזר לי מאווווד כשהבת שלי עברה תאונה ומיצינו את כל הזכויות שהיו לה גם כאלה שבכלל לא ידענו שיש אז תודה רבה לניר וממליצה בחום מנסיון.
איילת סיגל
שלום לכולם, הגעתי למשרדים של רז וניר על מנת שיבדקו לי את הזכויות המגיעות לאבי עקב מצבו הרפואי, כבר בפגישתנו הראשונה הבנתי שמדובר באנשים מאוד מקצועיים,רציניים, אדיבים ומלאי אמפתיה!!! אבי הגיע מלא בחששות וכמעט ולא שיתף פעולה. בכל וועדה רז/ניר ליוו אותו ואבי הרגיש מאוד מאוד בטוח לצידם!! התהליך היה הרבה יותר קצר ממה שחשבתי.... תודה רבה על עבודה כה מיקצועית ותוצאה מדהימה! שמחה שבחרתי בכם 👌ממליצה בחום
Hagit Starkman
מקצועיות ושירותיות, זה שם המשחק אצל חברת בשביל הזכויות. טיפלו בי במקצועיות רבה, רמת השירות היא מהגבוהות שפגשתי במשק, ההקשבה והכי חשוב ההתאמה האישית, הירידה לפרטים הקטנים היו ברמות של חברה בינלאומית. אם נדרש אז זו החברה בשבילכם. עלו והצליחו, מגיע לכם ותודה מכל הלב.
מאיר אורן
אני רוצה להביע את תודתי העמוקה והערכתי לניר ורז מבשביל הזכויות על שרות אישי ויוצא דופן . תודה מכל הלב על הסבלנות והשרות המעולה. אין כמוכם אמליץ בחום לכל חבריי ומכרי על בשביל הזכויות.
הקודם
הבא
חולה סוכרת נעורים?

דע כי דע כי סיכוי שאתה זכאי לפטור מתשלומי מס הכנסה. לאחר שיחת ייעוץ טלפוני קצרה נוכל להגיד לך בדיוק מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך. בדוק עוד היום לליווי מלא לקבלת פטור מלא מתשלומי מס.. לא קיבלת – לא שילמת!

חולה סוכרת? לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

איך יראה תהליך לקבלת פטור ממס הכנסה?

שיחה טלפונית

בחלק הראשון נערוך שיחה טלפונית שבה נבין בדיוק מה המצב הרפואית שלך כדי להקבל הערכה מדויקת ככל הניתן מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך. השיחה תערך 10-20 דקות ובסופה תדע האם גם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת או כל הטבה רפואית אחרת.

פגישה במשרד

במידה ובשיחת הטלפון נמצא כי אתה זכאי לפטור ממס או זכויות רפואיות אחרות שתרצה לממש נקבע פגישה אישית במשרד. בשיחה תוכל להכיר אותנו טוב יותר, כחלק מהשיחה נגבש את התיק הרפואי שלך ונכין אותך לוועדה הרפואית.

וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת נעורים

החלק הסופי הוא הוודעה הרפואית, כמובן שאנו מגיעים ללוות אותך לוועדה כדי לוודא שתנצל עד תום את הניסיון שלנו כדי שתקבל את כל הזכויות הרפואיות המגיעות לך.

לא קיבלת - לא שילמת!

השאר שם וטלפון ועוד היום תדע בצורה חד משמעית מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך, מה התהליך הדרוש כדי לממש אותן, ובמידת הצורך נקבע פגישה מסודרת כדי לעזור לך בכל התהליך.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאר פרטים בטופס ונחזור אליך עד 24 שעות הקרובות

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

שאלות נפוצות

אנחנו חברת מימוש זכויות רפואיות – אנחנו מאפשרים לך ליווי מלא לתבעית זכויותך על בסיס הצלחה – לא קיבלת, לא שלימת!

לפי החוק במדינת ישראל אנשים הסובלים מליקויים גופניים זכאים להטבות והקלות ממדינת ישראל, ההטבה הנחשקת ביותר לחולי סוכרת היא פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת

חברת בשביל הזכויות היא חברת מימוש זכויות רפואיות המדורגת בציון 100% במדד שביעות רצון הלקוחות במדדי הפיבדקים של גוגל ופייסבוק – השירות על בסיס הצלחה – לא קיבלת, לא שילמת!

אצלנו אין פתיחת תיק, אין "על החשבון" – לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.