פטור ממס הכנסה לחולי סרטן

חלית בסרטן?

דע כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן באופן אוטומטי, ופגישה אחת בוועדה רפואית תקבע האם תקבל פטור לעוד שנים נוספות.

שירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה עם חברת בשביל הזכויות

מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סרטן?

קודם כל חשוב שנבין מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סרטן, לפי החוק במדינת ישראל ותקנות ביטוח לאומי אנשים הסובלים מבעיות רפואיות זכאים להקלות יום-יומיות,  מתוך סך ההקלות, חולי סרטן לסוגיו הרבים מקבלים פטור ממס לשנה הראשונה באופן כמעט אוטומטי (הגשת בקשה מסודרת עם המסמכים הדרושים), ולאחר מכן יבחן הפטור להמשך לעוד שנים קדימה בוודעה רפואית.

חברת "בשביל הזכויות" היא חברת מימוש זכויות רפואיות מתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה, אנחנו נעזור לך לגבש את התיק הרפואי ולהגיש את הבקשה לפטור לשנה הראשונה, לאחר מכן נכין אותך לוועדה הרפואית ואף נגיע איתך כדי לסייע עד קבלת מלוא הזכויות הרפואיות שלך.

השירות על בסיס הצלחה בלבד – לא קיבלת, לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
חלית באחת ממחלות הסרטן?

דע כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן לשנה ראשונה בתהליך זריז, ולאחר מכן וועדה רפואית של לאומי תקבע לכמה שנים נוספות תקבל את הפטור. בדוק עוד היום לליווי מלא לקבלת פטור מלא מתשלומי מס לשנים ארוכות.. לא קיבלת – לא שילמת!

חלית בסרטן? לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

איך יראה תהליך לקבלת פטור ממס הכנסה?

שיחה טלפונית

בחלק הראשון נערוך שיחה טלפונית כדי להבין מה המצב הרפואי ומה הזכויות המגיעות לך. כבר בשיחת הטלפון הראשונה נוכל להגיד לך האם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן לשנה (הגשת מסמכים פשוטה) או שיש אפשרות להגיד פטור מלא לשנים קדימה.

פגישה במשרד

במידה ובשיחת הטלפון נמצא כי יש אפשרות להוציא לך אישור פטור ממס הכנסה לחולי סרטן נקבע פגישה מסודרת במשרד. במהלך הפגישה נכיר טוב יותר, תוכל לשאול את כל השאלות שתצתרך, ובסופה נגבש את התיק לוודעה הרפואית.

וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה לחולי סרטן

בחלק השלישי ניגש לוועדה הרפואית. למען הסר ספק, אנחנו נכין אותך היטב לכל השאלות שיכולות לעלות בוודעה הרפואית, בנוסף אחנו נגיע איתך פיזית כך שתוכל לנצל את מלוא הניסיון שלנו לטובת השגת הזכויות הרפואיות שלך.

לא קיבלת - לא שילמת!

כבר בשיחת הטלפון נוכל להגיד לך בדיוק מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך והאם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לשנה בלבד או לשנים רבות נוספות. השירות על בסיס הצלחה כך שאין לך סיכון.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאר פרטים בטופס ונחזור אליך עד 24 שעות הקרובות

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

שאלות נפוצות

אחנו חברת "בשביל הזכויות" אנחנו חברת מימוש זכויות רפואיות המתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה עקב מחלה או תאונה.

לפי החוק במדינת ישראל אדם הנקבעו לו כ90% נכות יהיה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה, חולי סרטן מקבלים את הפטור לשנה באמצעות הגשת בקשה מסודרת, וועדה רפואית יכולה להמשיך את הפטור

להבדיל מרוב חברת מימוש זכויות רפואיות הנמצאות במדינת ישראל, חברת בשביל הזכויות מתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה

השירות שלנו על בסיס הצלחה בלבד, לא קיבלת, לא שילמת..

בשיחת הטלפון נגיד לך האם נגיש רק את הקשה לשנה הראשונה או שיש בסיס לשנים נוספות

לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.