פטור ממס הכנסה לחולי סרטן

חלית בסרטן?

דע כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן באופן אוטומטי, ופגישה אחת בוועדה רפואית תקבע האם תקבל פטור לעוד שנים נוספות.

שירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה עם חברת בשביל הזכויות

מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סרטן?

קודם כל חשוב שנבין מה זה פטור ממס הכנסה לחולי סרטן, לפי החוק במדינת ישראל ותקנות ביטוח לאומי אנשים הסובלים מבעיות רפואיות זכאים להקלות יום-יומיות,  מתוך סך ההקלות, חולי סרטן לסוגיו הרבים מקבלים פטור ממס לשנה הראשונה באופן כמעט אוטומטי (הגשת בקשה מסודרת עם המסמכים הדרושים), ולאחר מכן יבחן הפטור להמשך לעוד שנים קדימה בוודעה רפואית.

חברת "בשביל הזכויות" היא חברת מימוש זכויות רפואיות מתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה, אנחנו נעזור לך לגבש את התיק הרפואי ולהגיש את הבקשה לפטור לשנה הראשונה, לאחר מכן נכין אותך לוועדה הרפואית ואף נגיע איתך כדי לסייע עד קבלת מלוא הזכויות הרפואיות שלך.

השירות על בסיס הצלחה בלבד – לא קיבלת, לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
טוני בן דוד
לצוות המדהים בחברת בשביל הזכויות. תודה רבה על הליווי האישי היחס האנושי והעזרה המקצועית. תודה על זה שהצלחתם להשיג לנו פטור ממס הכנסה בכזו מהירות ובכזו מקצועיות.
Avi Darzi
משרד בשביל הזכויות מהשורה הראשונה תותחי על בתוך חודש וחצי מיצו לי את כל הזכויות בביטוח לאומי ממליץ בחום לכולם.
גיא צלניקר
תודה רבה לחברה בשביל הזכויות על השירות היוצא דופן והכי חשוב על התוצאות המדהימות ממליץ בחום לכולםםםםםםםםםם
Meir Arieli
חברת בשביל הזכויות כשמה כן היא.דואגת שנקבל את הזכויות שלנו.מביטוח לאומי ומס הכנסה . יחס אישי מהנציגים ומעקב צמוד אחר התקדמות הטיפול בתיק. תודה ותמשיכו ככה .
ofer stern
הגענו לחברת "בשביל הזכויות" מלאי חששות, לבטים וספקות ודי מבולבלים. ניר קבל אותנו במאור פנים ,עשה סדר בדברים, הסביר במקצועיות, באדיבות ובסובלנות רבה על התהליך עד להשגת המטרה. …
יונית ספיר
ממליצה מאוד על השירות, ניר עזר לי מאווווד כשהבת שלי עברה תאונה ומיצינו את כל הזכויות שהיו לה גם כאלה שבכלל לא ידענו שיש אז תודה רבה לניר וממליצה בחום מנסיון.
איילת סיגל
שלום לכולם, הגעתי למשרדים של רז וניר על מנת שיבדקו לי את הזכויות המגיעות לאבי עקב מצבו הרפואי, כבר בפגישתנו הראשונה הבנתי שמדובר באנשים מאוד מקצועיים,רציניים, אדיבים ומלאי אמפתיה!!! אבי הגיע מלא בחששות וכמעט ולא שיתף פעולה. בכל וועדה רז/ניר ליוו אותו ואבי הרגיש מאוד מאוד בטוח לצידם!! התהליך היה הרבה יותר קצר ממה שחשבתי.... תודה רבה על עבודה כה מיקצועית ותוצאה מדהימה! שמחה שבחרתי בכם 👌ממליצה בחום
Hagit Starkman
מקצועיות ושירותיות, זה שם המשחק אצל חברת בשביל הזכויות. טיפלו בי במקצועיות רבה, רמת השירות היא מהגבוהות שפגשתי במשק, ההקשבה והכי חשוב ההתאמה האישית, הירידה לפרטים הקטנים היו ברמות של חברה בינלאומית. אם נדרש אז זו החברה בשבילכם. עלו והצליחו, מגיע לכם ותודה מכל הלב.
מאיר אורן
אני רוצה להביע את תודתי העמוקה והערכתי לניר ורז מבשביל הזכויות על שרות אישי ויוצא דופן . תודה מכל הלב על הסבלנות והשרות המעולה. אין כמוכם אמליץ בחום לכל חבריי ומכרי על בשביל הזכויות.
הקודם
הבא
חלית באחת ממחלות הסרטן?

דע כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן לשנה ראשונה בתהליך זריז, ולאחר מכן וועדה רפואית של לאומי תקבע לכמה שנים נוספות תקבל את הפטור. בדוק עוד היום לליווי מלא לקבלת פטור מלא מתשלומי מס לשנים ארוכות.. לא קיבלת – לא שילמת!

חלית בסרטן? לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

איך יראה תהליך לקבלת פטור ממס הכנסה?

שיחה טלפונית

בחלק הראשון נערוך שיחה טלפונית כדי להבין מה המצב הרפואי ומה הזכויות המגיעות לך. כבר בשיחת הטלפון הראשונה נוכל להגיד לך האם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לחולי סרטן לשנה (הגשת מסמכים פשוטה) או שיש אפשרות להגיד פטור מלא לשנים קדימה.

פגישה במשרד

במידה ובשיחת הטלפון נמצא כי יש אפשרות להוציא לך אישור פטור ממס הכנסה לחולי סרטן נקבע פגישה מסודרת במשרד. במהלך הפגישה נכיר טוב יותר, תוכל לשאול את כל השאלות שתצתרך, ובסופה נגבש את התיק לוודעה הרפואית.

וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה לחולי סרטן

בחלק השלישי ניגש לוועדה הרפואית. למען הסר ספק, אנחנו נכין אותך היטב לכל השאלות שיכולות לעלות בוודעה הרפואית, בנוסף אחנו נגיע איתך פיזית כך שתוכל לנצל את מלוא הניסיון שלנו לטובת השגת הזכויות הרפואיות שלך.

לא קיבלת - לא שילמת!

כבר בשיחת הטלפון נוכל להגיד לך בדיוק מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך והאם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה לשנה בלבד או לשנים רבות נוספות. השירות על בסיס הצלחה כך שאין לך סיכון.

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאר פרטים בטופס ונחזור אליך עד 24 שעות הקרובות

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

שאלות נפוצות

אחנו חברת "בשביל הזכויות" אנחנו חברת מימוש זכויות רפואיות המתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה עקב מחלה או תאונה.

לפי החוק במדינת ישראל אדם הנקבעו לו כ90% נכות יהיה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה, חולי סרטן מקבלים את הפטור לשנה באמצעות הגשת בקשה מסודרת, וועדה רפואית יכולה להמשיך את הפטור

להבדיל מרוב חברת מימוש זכויות רפואיות הנמצאות במדינת ישראל, חברת בשביל הזכויות מתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה

השירות שלנו על בסיס הצלחה בלבד, לא קיבלת, לא שילמת..

בשיחת הטלפון נגיד לך האם נגיש רק את הקשה לשנה הראשונה או שיש בסיס לשנים נוספות

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.