זכאות פטור ממס הכנסה לנכים - שאלות נפוצות

הכנו לכם תשובות מוכנות לכל השאלות הנפוצות לגבי תהליך קבלת פטור ממס הכנסה לנכים

לצעינו רבים לא יודעים אך בעקבות בעיות רפואיות רבות אפשר לקבל פטור ממס הכנסה לנכים. ובמקרים רבים גם מי שלא זכאי בפטור יקבל לעיתים הטבות אחרות.

הכנו לכם את חמשת השאלות הנפוצות ביותר לגבי מימוש הזכויות הרפואיות שלכם. 

אם יש לכם עוד שאלות תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר או להשאיר לנו פרטים לכל שאלה.

פטור-ממס-הכנסה-לנכים

במקרה כזה אנו ממליצים לכם להגיע אלינו לפגישה ללא עלות וללא התחייבות. במהלכה נבחן את חומרת הבעיה שממנה אתם סובלים ונוכל להעניק לכם חוות דעת רפואית מוסמכת יותר. וכמו כן נגיד לכם מה הזכויות הרפואיות שלכם. 

על-פי רוב בעיה רפואית בודדת לא תביא להשגת הפטור. אך במהלך הבדיקה הראשונית סבירות שיעלו מגבלות וליקויים נוספים שלגביהם נוכל לטעון לקבלת הפטור.

אנחנו למעשה בוחנים את התיק הרפואי שלכם ומבקשים מכם להשלימו אם דבר מה חסר. לאחר מכן, אנחנו נחסוך מכם את הבירוקרטיה והטרחה ונהיה אלה שנגיש בשמכם את הבקשה לקבלת פטור ממס הכנסה לנכים לפקיד השומה. בשלב הבא פקיד השומה יעביר את התיק לוועדה הרפואית של הביטוח הלאומי שבמהלכה נייצג אתכם ונסייע לכם ככל יכולתנו לקבל את הפטור.

נציג מטעם החברה ייגש אתכם לכל ועדה שאליה תוזמנו. אנחנו נכין אתכם אישית גם לקראת כל השאלות שיכולים לשאלות אתכם כדי לוודא שאכן תקבלו פטור ממס הכנסה לנכים

להבדיל מחברות רבות שבהן עובדים אנשי מכירות שלרוב לא באמת מגיעים מהתחום. אנחנו חברה המתמחה בליווי נפגעי תאונות או מחלות מול הגופים הממשלתיים. ברשותינו ניסיון של אלפי לקוחות שקיבלו פטור ממס הכנסה לנכים שאת כולם אנחנו מלווים יד ביד בכל התהליך.

כמו שאנחנו מפרסמים כך אנחנו גם פועלים. אנחנו כל כך מאמינים בשירות שלנו שאנחנו לוקחים את כל הסיכון על עצמנו. במידה ולא תקבלו את הפטור לא תשלמו לנו על העבודה.

עדיין לא בטוחים מה זכאותכם?

השאירו לנו עכשיו שם וטלפון בטופס ונדאג לחזור אליכם ב24 שעות הקרובות.

פטור ממס הכנסה בחישוב פיצוי 7 שנים רטרואקטיבית במקרים רבים שווים למאות אלפי שקלים ישירות לחשבון הבנק של הלקוח.

בשביל הזכויות

כתובתנו: תובל 40, רמת גם

שעות פעילות: 09:00-18:00

טלפון: 03-5233521

בשביל הזכויות

חברת בשביל הזכויות הוקמה מתוך החזון לעזור לכמה שיותר אזרחי ישראל להתמודד מול הגופים הממשלתיים כדי לקבל את מלוא הזכויות הרפואיות המגיעות לכם.

ההתמחות שלנו הוא הוצאת פטור ממס הכנסה לנכים וזכאות לנכות כללית.

האתר נבנה ושווק ע"י חברת BlueFox