פטור ממס הכנסה לסובלי שבץ מוחי (CVA)

עברת שבץ מוחי (CVA) ויש לך הכנסה מחויבות במס? דע כי סיכוי גדול אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה עקב מחלה!

שירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה עם חברת בשביל הזכויות

מה זה פטור ממס הכנסה לסובלי שבץ מוחי (CVA)?

שבץ מוחי (CVA) לרוב ישפיע חמורות על איכות החיים של האדם הנפגע ממנו, כידוע מדינת ישראל מאפשרת לאנשים הסובלים מליקויים גופניים או רפואיים לקהילות והטבות, אם עברת אירוע מוחי (CVA) ועדיין יש לך הכנסות מחוייבות במס, יש לך אפשרות ממדינת ישראל לקבל פטור ממס הכנסה בעקבות המחלה, מטרת הפטור הוא לאפשר לך לנצל את מלוא הכנסתך לטיפול הרפואי לשיקום איכות החיים שלך,

אנחנו בחברת "בשביל הזכויות" נלווה אותך בתהליך קבלת הפטור – קיבלת שילמת, לא קיבלת לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
טוני בן דוד
לצוות המדהים בחברת בשביל הזכויות. תודה רבה על הליווי האישי היחס האנושי והעזרה המקצועית. תודה על זה שהצלחתם להשיג לנו פטור ממס הכנסה בכזו מהירות ובכזו מקצועיות.
Avi Darzi
משרד בשביל הזכויות מהשורה הראשונה תותחי על בתוך חודש וחצי מיצו לי את כל הזכויות בביטוח לאומי ממליץ בחום לכולם.
גיא צלניקר
תודה רבה לחברה בשביל הזכויות על השירות היוצא דופן והכי חשוב על התוצאות המדהימות ממליץ בחום לכולםםםםםםםםםם
Meir Arieli
חברת בשביל הזכויות כשמה כן היא.דואגת שנקבל את הזכויות שלנו.מביטוח לאומי ומס הכנסה . יחס אישי מהנציגים ומעקב צמוד אחר התקדמות הטיפול בתיק. תודה ותמשיכו ככה .
ofer stern
הגענו לחברת "בשביל הזכויות" מלאי חששות, לבטים וספקות ודי מבולבלים. ניר קבל אותנו במאור פנים ,עשה סדר בדברים, הסביר במקצועיות, באדיבות ובסובלנות רבה על התהליך עד להשגת המטרה. …
יונית ספיר
ממליצה מאוד על השירות, ניר עזר לי מאווווד כשהבת שלי עברה תאונה ומיצינו את כל הזכויות שהיו לה גם כאלה שבכלל לא ידענו שיש אז תודה רבה לניר וממליצה בחום מנסיון.
איילת סיגל
שלום לכולם, הגעתי למשרדים של רז וניר על מנת שיבדקו לי את הזכויות המגיעות לאבי עקב מצבו הרפואי, כבר בפגישתנו הראשונה הבנתי שמדובר באנשים מאוד מקצועיים,רציניים, אדיבים ומלאי אמפתיה!!! אבי הגיע מלא בחששות וכמעט ולא שיתף פעולה. בכל וועדה רז/ניר ליוו אותו ואבי הרגיש מאוד מאוד בטוח לצידם!! התהליך היה הרבה יותר קצר ממה שחשבתי.... תודה רבה על עבודה כה מיקצועית ותוצאה מדהימה! שמחה שבחרתי בכם 👌ממליצה בחום
Hagit Starkman
מקצועיות ושירותיות, זה שם המשחק אצל חברת בשביל הזכויות. טיפלו בי במקצועיות רבה, רמת השירות היא מהגבוהות שפגשתי במשק, ההקשבה והכי חשוב ההתאמה האישית, הירידה לפרטים הקטנים היו ברמות של חברה בינלאומית. אם נדרש אז זו החברה בשבילכם. עלו והצליחו, מגיע לכם ותודה מכל הלב.
מאיר אורן
אני רוצה להביע את תודתי העמוקה והערכתי לניר ורז מבשביל הזכויות על שרות אישי ויוצא דופן . תודה מכל הלב על הסבלנות והשרות המעולה. אין כמוכם אמליץ בחום לכל חבריי ומכרי על בשביל הזכויות.
הקודם
הבא
עברת שבץ מוחי (CVA)?

אם לאחר הפגיעה יש לך הכנסות שעדיין מחוייבת במס הכנסה, מדינת ישראל מאפשרת לך לקבל פטור מתשלום מס הכנסה עקב המחלה. בדוק עכשיו זכאותך לפטור ממס הכנסה – השירות על בסיס הצלחה!

לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

איך יראה תהליך לקבלת פטור ממס הכנסה?

שיחה טלפונית

כדי להקל עליך את התהליך ככל הניתן חילקנו את התהליך לשלושה חלקים - את התהליך נתחיל בשיחת בירור טלפונית שבהלכה נבין בדיוק מה המצב הרפואי שלך והאם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה.

פגישה במשרד

במדיה ובשיחת הטלפון נבין כי אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה נזין אותך לפגישה אישית במשרד לצורך גיבוש התיק הרפואי שלך, והכנתך לוודעה הרפואית של ביטוח לאומי.

וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה לסובלי שבץ מוחי (CVA)

לאחר שהכנו אותך לוודעה נקבע ביחד וודעה לסניף ביטוח לאומי הקרוב לביתך, אנו נגיע איתך פיזית לוודעה כך שנוודא שקיבלת את המלוא הזכויות הרפואיות שלך.

עברת שבץ מוחי (CVA)?

אנחנו נלווה אותך בכל תהליך קבלת פטור ממס הכנסה – השירות על בסיס הצלחה! אין פתיחת תיק / אין "על החשבון" – קיבלת שילמת, לא קיבלת לא שילמת!

לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאר פרטים בטופס ונחזור אליך עד 24 שעות הקרובות

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

שאלות נפוצות

חברת בשביל הזכויות הוקמה כדי לעזור לכל מי שזכאי לזכויות רפואיות להתמודד מול הגופים הממשלתיים – ביטוח לאומי / מס הכנסה / משרד הביטחון / וכו..

עברת עירוע מוחי? מדינת ישראל מאפשרת לך לקבל פטור ממס הכנסה 

חברת בשביל הזכויות תלווה אותך יד ביד בכל תהליך מימוש זכויות רפואיות – קיבלת שילמת, לא קיבלת לא שילמת!

השירות שלנו על בסיס הצלחה בלבד, לא קיבלת, לא שילמת..

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.