פטור ממס הכנסה לסובלי מחלת פיברומיאלגיה

סובל ממחלת פיברומיאלגיה? דע כי סיכוי גדול שאתה זכאי לפטור מתשלומי מס הכנסה

שירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

פטור ממס הכנסה עם חברת בשביל הזכויות

מה זה פטור ממס הכנסה לסובלי מחלת פיברומיאלגיה?

מחלת פיברומיאלגיה היא מחלת חשוכת מרפא ומעבר לכך מקנה הרבה סבל לסובלים ממנה, לכן מחלת פיברומאלגיה לרוב מקנה אחוזי נכות, כידוע במדינת ישראל אדם הסובל מליקויים או בעיות רפואיות ביטוח לאומי יזכה אותו באחוזי נכות ואיתם הטבות והקלות בחיי היום-יום, לפי החוק במדינת ישראל אדם שנקבעו לו 90% נכות ומעלה יהיה זכאי בפטור מתשלומי מס הכנסה.

חברת "בשביל הזכויות" היא חברת מימוש זכויות רפואיות המאפשרת שירותי ליווי לקבלת פטור ממס הכנסה וקצבת נכות כללית לסובלי מחלת פיברומאלגיה.

השירות על בסיס הצלחה – לא קיבלת, לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
טוני בן דוד
לצוות המדהים בחברת בשביל הזכויות. תודה רבה על הליווי האישי היחס האנושי והעזרה המקצועית. תודה על זה שהצלחתם להשיג לנו פטור ממס הכנסה בכזו מהירות ובכזו מקצועיות.
Avi Darzi
משרד בשביל הזכויות מהשורה הראשונה תותחי על בתוך חודש וחצי מיצו לי את כל הזכויות בביטוח לאומי ממליץ בחום לכולם.
גיא צלניקר
תודה רבה לחברה בשביל הזכויות על השירות היוצא דופן והכי חשוב על התוצאות המדהימות ממליץ בחום לכולםםםםםםםםםם
Meir Arieli
חברת בשביל הזכויות כשמה כן היא.דואגת שנקבל את הזכויות שלנו.מביטוח לאומי ומס הכנסה . יחס אישי מהנציגים ומעקב צמוד אחר התקדמות הטיפול בתיק. תודה ותמשיכו ככה .
ofer stern
הגענו לחברת "בשביל הזכויות" מלאי חששות, לבטים וספקות ודי מבולבלים. ניר קבל אותנו במאור פנים ,עשה סדר בדברים, הסביר במקצועיות, באדיבות ובסובלנות רבה על התהליך עד להשגת המטרה. …
יונית ספיר
ממליצה מאוד על השירות, ניר עזר לי מאווווד כשהבת שלי עברה תאונה ומיצינו את כל הזכויות שהיו לה גם כאלה שבכלל לא ידענו שיש אז תודה רבה לניר וממליצה בחום מנסיון.
איילת סיגל
שלום לכולם, הגעתי למשרדים של רז וניר על מנת שיבדקו לי את הזכויות המגיעות לאבי עקב מצבו הרפואי, כבר בפגישתנו הראשונה הבנתי שמדובר באנשים מאוד מקצועיים,רציניים, אדיבים ומלאי אמפתיה!!! אבי הגיע מלא בחששות וכמעט ולא שיתף פעולה. בכל וועדה רז/ניר ליוו אותו ואבי הרגיש מאוד מאוד בטוח לצידם!! התהליך היה הרבה יותר קצר ממה שחשבתי.... תודה רבה על עבודה כה מיקצועית ותוצאה מדהימה! שמחה שבחרתי בכם 👌ממליצה בחום
Hagit Starkman
מקצועיות ושירותיות, זה שם המשחק אצל חברת בשביל הזכויות. טיפלו בי במקצועיות רבה, רמת השירות היא מהגבוהות שפגשתי במשק, ההקשבה והכי חשוב ההתאמה האישית, הירידה לפרטים הקטנים היו ברמות של חברה בינלאומית. אם נדרש אז זו החברה בשבילכם. עלו והצליחו, מגיע לכם ותודה מכל הלב.
מאיר אורן
אני רוצה להביע את תודתי העמוקה והערכתי לניר ורז מבשביל הזכויות על שרות אישי ויוצא דופן . תודה מכל הלב על הסבלנות והשרות המעולה. אין כמוכם אמליץ בחום לכל חבריי ומכרי על בשביל הזכויות.
הקודם
הבא
בדוק זכאותך קבל פטור ממס הכנסה לסובלי מחלת פיברומיאלגיה

השאר שם וטלפון ועוד היום נחזור אליך לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות – לאחר כ-15 דקות של שיחה נוכל להגיד לך בדיוק מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך.

סובל מחלת פיברומיאלגיה? לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

איך יראה תהליך לקבלת פטור ממס הכנסה?

שיחה טלפונית

החלק הראשון הוא שיחת טלפונית בת 10-20 דקות שבמהלכה נבין בדיוק מה המצב הרפואי שלך ומה הזכויות הרפואיות המגיעות לך.

פגישה במשרד

במידה ובשיחת הטלפון נמצא כי יש זכויות רפואיות שאנחנו יכולים לעזור לך לממש וקבע פגישה אישת של כ30 דקות במשרד, במהלכה נגבש את התיק הרפואי שלך.

וועדה רפואית לקבלת פטור ממס הכנסה לסובלי מחלת פיברומיאלגיה

החלק האחרון הוא מימוש זכויות שלך בפועל (וועדה רפואית) כמובן שלפני הוועדה נכין אותך ואף נגיע איתך פיזית כדי לוודא שתקבל את כל המגיע לך.

לא קיבלת, לא שילמת!

סובל ממחלת פיברומיאלגיה? יש זכויות רפואיות המגיעות שלך – בדוק עכשיו האם אתה זכאי לקבל פטור ממס הכנסה או קבצת נכות כללית. לשיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות השאר פרטים בטופס ונחזור אליך עד 24 שעות הקרובות

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.

שאלות נפוצות

חברת בשביל הזכויות היא חברת מימוש זכויות רפואיות המובילה במדינת ישראל

פטור ממס הכנסה היא ההטבה הנחשקת ביותר בידי סובלי מחלת פיברומיאלגיה

חברת בשביל הזכויות מאפשרת לך שירות ליווי מלוא לכל סוגי מימוש זכויות רפואיות על בסיס הצלחה, בלי פתיחת תיק, בלי "על החשבון" – לא קיבלת לא שילמת!

השירות שלנו על בסיס הצלחה בלבד, לא קיבלת, לא שילמת..

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.