ריפוי סוכרת ללא תרופות

ריפוי סוכרת ללא תרופות
תוכן עניינים

ריפוי סוכרת ללא תרופות – כל המידע שחולי סוכרת צריכים לדעת

סוכרת נחשבת למגפה של המאה ה-21 ולמרות השכלולים הטכנולוגיים, היא נמצאת במגמת עלייה ובכל שנה מצטרפים לסטטיסטיקה המוני חולים נוספים.

מה עושים? ראשית שומרים על אורח חיים בריא המשלב ספורט ותזונה מיטיבה. אבל אם כבר חליתם במחלה, דעו שיש לא מעט דברים שתוכלו לעשות על מנת להקל על הסימפטומים ואף לרפא חלק מהם. איך עושים את זה? התשובות ממש כאן.

ריפוי סוכרת ללא תרופות

סוכרת בישראל, על קצה המזלג

אם אתם חולים במחלת הסוכרת חשוב שתדעו שאתם לא לבד – כמוכם נמצאים עוד כ-500,000 חולי סוכרת בישראל, 90% מהם מאובחנים כחולים בסוכרת מסוג 2 ו-10% הנותרים הם חולי סוכרת 1, המוכרת כסוכרת נעורים (סוכרת תלויית אינסולין).

בנוסף לכך שאתם ליטרלי לא לבד, גם המדינה מעמידה לרשותכם גופים שונים שמטרתם לסייע לכם לקיים אורח חיים כמה שיותר נורמלי, באמצעות שורת הטבות והקלות. בין גופים אלה תמצאו למשל את הביטוח הלאומי שמציע לחולי סכרת, בהתאם לקריטריונים קבועים, הטבות כמו קצבת נכות, פטור ממס הכנסה, השתתפות בשכר הדירה ועוד. למיצוי מלא של זכויותיכם הגישו פניה מסודרת.

תרופות לסוכרת

היות וסוכרת נמנית בין המחלות השכיחות ביותר בעולם, היא בהתאם גם אחת הנחקרות ביותר וכתוצאה מכך יש שלל טיפולים ותרופות ייעודיים לטיפול במחלה. התרופות הפופולריות והוותיקות ביותר מבוססות אינסולין, אך יש פיתוחים רבים נוספים שנותנים מענה על סימפטומים וסיבוכים שונים של המחלה, חלקם מאפשרים לחולים לנהל את שגרת חייהם כמעט ללא דקירות.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

ריפוי סוכרת ללא תרופות

עם זאת, אם אינכם מעוניינים ליטול תרופות ואינכם נמצאים במצב המחייב אתכם לעשות כן, תשמחו לשמוע שמחקרים חדשים טוענים כי ניתן לרפא את המחלה לחלוטין, גם בשלבים שאינם מוקדמים.

מחקרים אלה מתבססים על מידע אודות הדרך בה פועלת המחלה ומשפיעה על הגוף וכיצד ניתן להשפיע על הליכים מטבוליים, פיזיים ואף נפשיים באמצעות שינוי אורח החיים, על ידי תזונה מיטיבה ופעילות גופנית.

עיקרי התוכנית:

  • תזונה מיטיבה: דיאטה מאוזנת מופחתת פחמימות, המתבססת על פירות וירקות טריים לצד סיבים, חלבונים ושומנים בריאים – דגנים וקטניות, בשר שאיננו שומני (דגים, הודו), אגוזים ושקדים, שמן זית, טחינה גולמית וכיו"ב.
  • כמות הקלוריות היומית הינה בהתאם לכמות הממוצעת המומלצת לפי גובה, משקל ומבנה הגוף.
  • בנוסף יועילו – הימנעות ממזון מעובד ומטוגן, פתיחת הבוקר עם כוס מים בה מיץ סחוט מחצי לימון, שתייה מרובה של מים ותיסוף ויטמין די לפי הצורך.

לסיכומו של דבר, חליתם בסוכרת וחשבתם שנידונתם לחיים שלמים של תרופות ודקירות? תחשבו שוב. יש דרכים טבעיות לחלוטין להקל על גופכם בהתמודדות עם סוכר עודף וזה לא מסובך כפי שחשבתם. בנוסף, חשוב להיות עם היד על הדופק – מצו זכויות שמגיעות לכם כמו פטור ממס הכנסה והקפידו על בדיקות תקופתיות.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פטור ממס הכנסה
פטור ממס הכנסה

מס הכנסה הוא נטל כלכלי משמעותי על רבים מאזרחי ישראל, מנגד הוא צורך הכרחי שנועד לממן את פעולות הממשלה והוצאות ציבוריות. מדינות חוק מערביות גובות

קרא עוד »
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.