עברת תאונת עבודה?

מדינת ישראל דואגת לך להשלמת הכנסה

חברת בשביל הזכויות תלווה אותך בתנהלות מול ביטוח לאומי עד קבלת כל הזכויות המגיעות לך – לא קיבלת, לא שילמת!

לאחר שיחה קצרה נוכל להגיד לך בדיוק מה כל הזכויות המגיעות לך מביטוח לאומי בעקבות תאונת העבודה. ברשותינו 93% הצלחה לאחר "יציאה לדרך" – בדוק עכשיו מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך.

שירות על בסיס הצלחה בלבד!
תאונה עבודה

עברתי תאונת עבודה, מה הזכויות שלי מביטוח לאומי?

עברת תאונת עבודה? בדיוק בשביל מצבים כאלה אנו משלמים ביטוח לאומי. אחת המטרות של הביטוח הלאומי שאנו משלמים הוא שביום שלא נוכל להמשיך להשתכר בעצמנו יהיה מי שיתמוך בנו כך שרמת החיים שלנו לא תרד. בפועל, כל פגיעה שעברנו משפיעה ברמה כזאת או אחר על חיינו, בין אם מדובר בתאונה קטסטרופלית המשבשת את חיינו לחלוטין, ובין אם בשבר פשוט או מכה יבשה שהשאירה כאב הליווה אותנו מספר שבועות או חודשים.

ומבחינת ביטוח לאומי ומדינת ישראל כל פגיעה כזאת שווה לנו כסף, הפסד ימי עבודה, סידורים והוצאות, ואפילו סבל וכאב.

חברת "בשביל הזכויותהוקמה במטרה ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולסייע לכם לממש את הזכויות הרפואיות. וכדי לוודא שתקבלו את כל מה שמגיע לכם לפי חוק. לא קיבלתם – לא שילמתם

מהניסיון שצברנו בטיפול באלפי תיקים שהסתיימו בקבלת פטור ממס הכנסה / קצבת נכות כללית / פיצוי ושיפוי מזומן לחשבון הבנק עבור הלקוחות שלנו. ברור לנו שאין תחליף להכנה וליווי של הצוות המקצועי, אשר מכוון אתכם ומסייע לכם להתמודד עם רשות המס, וביטוח לאומי ומלווה אתכם בכל הוועדות במוסדות השונים.

והכל למען מטרה אחת – קבלת מלוא הזכויות הרפואיות שלכם, וכמו שכבר אמרנו, השירות על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

קצת ממה שלקוחות אומרים עלינו:

חמישה כוכבים במדד שביעות רצון הלקוחות של גוגל ופייסבוק
5/5
טוני בן דוד
לצוות המדהים בחברת בשביל הזכויות. תודה רבה על הליווי האישי היחס האנושי והעזרה המקצועית. תודה על זה שהצלחתם להשיג לנו פטור ממס הכנסה בכזו מהירות ובכזו מקצועיות.
Avi Darzi
משרד בשביל הזכויות מהשורה הראשונה תותחי על בתוך חודש וחצי מיצו לי את כל הזכויות בביטוח לאומי ממליץ בחום לכולם.
גיא צלניקר
תודה רבה לחברה בשביל הזכויות על השירות היוצא דופן והכי חשוב על התוצאות המדהימות ממליץ בחום לכולםםםםםםםםםם
Meir Arieli
חברת בשביל הזכויות כשמה כן היא.דואגת שנקבל את הזכויות שלנו.מביטוח לאומי ומס הכנסה . יחס אישי מהנציגים ומעקב צמוד אחר התקדמות הטיפול בתיק. תודה ותמשיכו ככה .
ofer stern
הגענו לחברת "בשביל הזכויות" מלאי חששות, לבטים וספקות ודי מבולבלים. ניר קבל אותנו במאור פנים ,עשה סדר בדברים, הסביר במקצועיות, באדיבות ובסובלנות רבה על התהליך עד להשגת המטרה. …
יונית ספיר
ממליצה מאוד על השירות, ניר עזר לי מאווווד כשהבת שלי עברה תאונה ומיצינו את כל הזכויות שהיו לה גם כאלה שבכלל לא ידענו שיש אז תודה רבה לניר וממליצה בחום מנסיון.
שקופית קודמת
שקופית הבאה
נפגעת בתאונה עבודה?

סיכוי גדול שהמדינה חייבת לך כסף. בשיחת ייעוץ קצרה ללא עלות וללא התחייבות נוכל להגיד לך בדיוק מה הזכויות הרפואיות המגיעות לך וכמה כסף מגיע לך מביטוח לאומי.השירות שלנו על בסיס הצלחה בלבד! לא קיבלת, לא שילמת!

עברת תאונת עבודה? לשיחת ייעוץ ובדיקת זכאות ללא עלות וללא התחייבות השאר עכשיו שם וטלפון בטופס ונחזור ב24 שעות הקרובות לבדוק את זכויותך.

*גם אנחנו שונאים ספאם ולעולם לא נעשה שימוש בפרטים שלך או נעביר אותם לצד ג'.
תהליך מימוש זכויות רפואיות

שאלות נפוצות

חברת בשביל הזכויות היא חברת מימוש זכויות רפואיות המתמחה בליווי לקבלת פטור ממס הכנסה.

אדם הסובל מליקויים גופניים / מחלה / או פציעה, ועם זאת ממשיך לעבוד יכול להיות זכאי לקבל פטור מתשלום מס הכנסה.

כל אדם שעבר תאונה או פציעה שהשפיעו על אורך חייו בצורה כזאת או אחרת, אנחנו נדע לדרוש עבורך את כל זכויותך ונייצג אותך אל מול כל הגופים הרלוונטים.

ברשותינו צוות אנשי מקצוע בעלי 20 שנה בעולם מיצוי ומימוש זכויות רפואיות, אנו נלווה אותך לאורך כל התהליך ובמקרה הצרוך נלווה אותך יד ביד לוועדות הרפואיות כדי שתוכל להיות בטוח שתקבל את כל הזכויות הרפואיות שלך.

השירות שלנו על בסיס הצלחה בלבד, לא קיבלת, לא שילמת..

בדוק עכשיו זכאותך ללא עלות וללא התחייבות..

פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.