תפריט לחולי סוכרת

תפריט לחולי סוכרת
תוכן עניינים

תזונה לחולי סוכרת

אם גם אתם מצאתם את עצמכם עם ערכים גבוליים לסוכרת או אפילו ערכים אשר מעידים מעל לכל ספק כי גם אתם לקיתם בסוכרת – על דאגה! גם אתם יכולים למצוא את התזונה המתאימה אשר תאפשר לכם לשמור על שגרת ואיכות חייכם, תוך שמירה רפואית הדוקה על ערכי הסוכר ומניעה של סיבוכים בריאותיים שונים.

תפריט לחולי סוכרת

קבעו ארוחות מסודרות מראש

על מנת שתולכו להקפיד על התפריט שמתאים לכם באופן אישי, לעמוד בו בכבוד ובכך לשמור על הבריאות ואיכות החיים שלכם, ההמלצה היא ליצור סדר יום עם ארוחות קבועות. קביעת זמנים לארוחות ויצירת ארוחות מסודרות, מאפשרים שגרת קבע בריאה ואיכותית, שתורמת גם לפן הסוכרתי וגם לפן הבריאותי.

גיוון יסודות המזון

כל האנשים בכלל, וחולי סוכרת בפרט, נדרשים להזין את הגוף שלהם בתזונה שתאפשר לו לבנות את העצמות ולהתמלא בכוחות מחודשים מידי ארוחה. לשם כך, על כל ארוחה לכלול כמה שיותר אבות מזון, על מנת שהגוף יקבל את המנה הבריאותית לה הוא דרוש. ההמלצה לחולי סוכרת היא לשלב כמה שיותר בין מרכיבי המזון השונים ולהימנע מארוחה שכוללת בתוכה רק פחמימות.

וותרו על מזונות עם פחמימות ריקות

מוצרי מזון ומאכלים המושתתים ומורכבים בעיקר מפחמימות ריקות, כלל אינם מומלצים עבור חולי הסוכרת, כיוון שהם דורשים אובר פעילות של פירוק השומנים על ידי אינסולין. פחמימות ריקות מאפיינות חטיפים, מאפים, מאכלים תעשייתיים, ובכל מה שמיוצר מקמח לבן שבנוי בעיקר על פחמימות ריקות ואינו תורם לבריאות הסוכרתי.

אל תוותרו על ירקות

ההמלצה הגורפת לחולי סוכרת, היא לצרוך מידי יום ירקות בצבעים שונים, על מנת להזין את הגוף ולאזן את ערכי הסוכר. חשוב לדעת שירקות יכולים לתרום לתחושת השובע, ואף לגרום לאיזון יחסית של ערכי הסוכר. ולכן, בכל ארוחה שהיא שלבו ירקות בגוונים שונים, כאשר תוכלו להגיש אותם במגוון אופנים: בסלטים, בפשטידות, במרקים וכו'.

וותרו על שתיה מתוקה

שתיה מתוקה כוללת בתוכה לא רק ערכים גבוהים של סוכר, אלא גם כמות מרוכזת עד בלתי הגיונית בכל כוס. ולכן, על חולי סוכרת להימנע ככל האפשר מלצרוך שתיה מתוקה על שלל גווניה. גם יינות מתוקים ומיץ ענבים נכללים בקטגוריית השתיה המתוקה, וההמלצה היא למצוא תחליפים לכך או לצרוך מים בלבד.

הידעתם כי ייתכן ואתם זכאים לפטור ממס הכנסה?

חולי סוכרת רבים זכאים לפטור ממס הכנסה בהתאם לנתונים השונים. כאשר מחלת הסוכרת מצטרפת למחלות נוספות ונלוות, הסיכוי לזכות באישור פטור ממס הכנסה עולה. ולכן, אם גם אתם סובלים ממחלת הסוכרת, ייתכן ותוכלו כמעט להרוויח מממנה, על ידי פטור ממס הכנסה שיאפשר לכם לשמור את הכסף שלכם לדברים החשובים והמועילים באמת.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכום

התפריט לחולי זוכרת מורכב מארוחות קבועות ומתוכננות מראש, אשר כוללות את כל אבות המזון, בדגש על שילובי ירקות צבעוניים והימנעות משתיה מתוקה.

פטור ממס הכנסה לחולי סוכרת עם חברת בשביל הזכויות

חברת בשביל הזכויות שמה לעצמה יעד לעזור לחולי הסוכרת במדינת ישראל לקבל את זכותם לממש את זכויותהם הרפואיות ולקבל פטור ממס הכנסה,

אין לך מה לדאוג לגבי התשלום, את העמלה שלנו נגבה מההצלחה שלנו בלבד!

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.