תרופה חדשה לסוכרת 2021

תרופה חדשה לסוכרת 2021
תוכן עניינים

תרופה חדשה לסוכרת 2021 – הזכויות וההטבות לחולי סוכרת בשנת 2021

סוכרת היא לצערנו מחלה די נפוצה. היא פוגעת במיליונים ומציבה בפניהם אתגרים משמעותיים רבים. אך לא מדובר בדרך ללא מוצא – ההתקדמות האחרונה במחקר הרפואי בתחום הסוכרת הובילה לפיתוח תרופה פורצת דרך, שמציעה תקווה חדשה לטיפול במחלה. בשנת 2021 הגיעה תרופה חדשה לשוק שהצליחה לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם של החולים. במאמר זה נספר על תרופה זו ואיך היא פועלת.

תרופה חדשה לסוכרת 2021

מהם הטיפולים הקיימים לסוכרת?

כיום קיימים מספר טיפולים שונים לסוכרת, שלרוב משלבים בין תרופות, זריקות ושינוי אורח חיים. כל מטופל מקבל מינונים וטיפולים אחרים וזאת בהתאם למצב שלו.

לעיתים יש צורך לקחת כדורים נוספים ביחד עם הכדורים לסוכרת בשביל לייצר איזון פיזי בגוף. כל כדור משפיע על דבר אחר ועל כן יש צורך לשלב בין כמה בבת אחת. זוהי אחת הסיבות מדוע חולי סוכרת מקבלים פטור ממס הכנסה.

באמצעות פטור ממס הכנסה העול הכלכלי של מימון כל התרופות נהיה מעט פשוט יותר.

איזה תרופה חדשה לסוכרת יש ב-2021?

בתקופה האחרונה נכנס לשימוש כדור חדש שמוכר בשם יוקריאס. החדשנות בכדור זה בטיפול בסוכרת הוא שבניגוד לתרופות קודמות הוא מתייחס למספר היבטים של מחלת הסוכרת בו זמנית. הכדור יוקריאס למעשה משלב בתוכו גם גאלבוס וגם מטפורמין, שני כדורים נפרדים לטיפול בסוכרת.

באמצעות ויסות של רמות הגלוקוז בדם, שיפור הרגישות לאינסולין והפחתת ייצור הגלוקוז בכבד- גופם של המטופלים מנצל את האינסולין בצורה יעילה יותר ומסייע להם לשמור על רמות סוכר יציבות בדם.

כך ניתן גם להפחית את התסמינים וגם להפחית את הסיכון לנזקים בריאותיים עתידיים בעקבות המחלה, נזקים כגון מחלות לב, בעיות שרירים ועוד. מי שרוכש כדור זה גם כן יכול להגיש בקשה אל פטור ממס הכנסה מאחר ומי שמשתמש בכדור זה ביומיום- נחשב לחולה סוכרת על פי רשויות המס.

למי הכדור מתאים?

הכדור מתאים לכולם אבל במיוחד לחולים שנמצאים בשלביה המוקדמים של המחלה שלהם. חוקרים בדקו שמטופלים אלה, באמצעות התרופה, נמצאים במצב מאוזן יותר לאורך זמן. זאת דרך בעצם לעכב את התפתחות המחלה, מה שיכול לעזור לחולים באופן משמעותי ויוצא דופן.

באיזה צורה התרופה זמינה?

התרופה מגיעה ככדור רגיל לבליעה אוראלית, והוא קיים במינונים שונים. קלות השימוש בתרופה משפרת את הטיפול מאחר והחולים לא מוטרדים מאי נוחות בעת לקיחת התרופה וניתן לשלב אותה בקלות בשגרת היומיום שלהם. כך ניתן להשתלט על התמודדות עם סוכרת בצורה יעילה וטובה.

פטור ממס הכנסה חברת בשביל הזכויות

לסיכום

סוכרת היא מחלה שתוקפת אנשים רבים, אך למזלנו עם התפתחות המחקר קיימות תרופות חדשות, כגון יוקריאס, שעוזרות לחולים להתמודד עם המחלה טוב יותר. התרופה שפועלת על כמה מנגנונים בו זמנית הוכחה כעוזרת מאוד והיא עלולה לשנות את חייהם של מטופלים רבים שנפגעו מהמחלה.

למעבר לעמוד הפייסבוק שלנו לחץ כאן

שתפו עם חברים
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
פרטי המחבר
בשביל הזכויות לוגו
מאמר זה נכתב ע"י צוות 'בשביל הזכויות'

חברת "בשביל הזכויות" הוקמה על בסיס הרצון הבלתי מתפשר שלנו לסייע לכל מי שסובל מבעיה רפואית. וכדי לאפשר לכם לקבל בדיוק את מה שמגיע לכם בצדק ובזכות מרשויות המס והביטוח הלאומי.

בשביל הזכויות - פטור ממס הכנסה
חושבים שמגיע לכם פטור ממס הכנסה בעקבות זכות רפואית?
יכול להיות מאוד שאתם צודקים, אנחנו כאן 'בשביל הזכויות' שלכם. אנו מזמינים אתכם לבדוק את זכאותכם ללא עלות וללא התחייבות.
מאמרים נוספים
פיצוי חד פעמי לחולי סרטן

אבחון של סרטן הוא טלטלה משמעותית באמצע החיים, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית. טיפולי הסרטן כרוכים לעיתים קרובות בעלויות גבוהות, הן עבור הטיפולים עצמם

קרא עוד »
פטור אישי בשנת 2024
פטור ממס הכנסה בשנת 2024

מס הכנסה הוא מס ישיר המוטל על הכנסתם של יחידים ותאגידים בישראל. גובה המס נקבע בהתאם למדרגות מס, כאשר הכנסות גבוהות יותר חייבות במס בשיעור

קרא עוד »
פטור ממס הכנסה
לבדיקת זכאות ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.